پرده تصویری پانچ طرح کشتی و دریا کد P538

650,000 تومان
پرده تصویری پانچ طرح کشتی و دریا کد P538 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است.

پرده پانچ کودکانه طرح وینی خرسه کد p-350

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح وینی خرسه کد p-350 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح وینی خرسه کد p-350 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح نمای کشی کاری محراب کد s-7235

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح نمای کشی کاری محراب کد s-7235 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح نمای کشی کاری محراب کد s-7235 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح کاشی کاری S7187

650,000 تومان

پرده پانچ طرح کاشی کاری کد S7187 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح کاشی کاری کد S7187 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح نقاشی کد p-787

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح نقاشی کد p-787 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح نقاشی کد p-787 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده تصویری پانچ طرح اسلیمی کد P572

650,000 تومان
پرده تصویری پانچ طرح اسلیمی کد P572 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است.

پرده پانچ کودک طرح پروانه های کوچک کد S9882

650,000 تومان
پرده پانچ کودک طرح پروانه های کوچک کد S9882 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح پروانه های کوچک کد S9882 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح اسب شاخدار کد S9049

650,000 تومان
پرده پانچ کودک طرح اسب شاخدار کد S9049 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح اسب شاخدار کد S9049 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح گل کد s9880

650,000 تومان
پرده پانچ طرح گل کد s9880 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح گل کد s9880 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح آبرنگ کد p-794

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح آبرنگ کد p-794 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح آبرنگ کد p-794  صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

مشهد پرده هر ساله جشنواره فروش پرده پانچ آخر سال را برگزار می کند که رویدادی بسیار پرطرفدار است زیرا ایرانیان تمایل زیادی به خرید آخر سال برای عید و شروع سال تازه دارند. خرید پرده پانچ در این جشنواره فرصتی منحصر به فرد است و می توانید انواع پرده پانچ را در هر رنگ و طرح که بخواهید با قیمتی مناسب و تخفیف دار خریداری نمایید.

پرده پانچ یکی از عناصر اساسی در دکوراسیون پنجره برای انواع فضاها است که به شکل قابل توجهی جلوه بی نظیر و زیبایی در فضا ایجاد می کند. در این مقاله سعی می کنیم انواع پرده پانچ و خرید ویژه آن را در آخر سال بررسی نماییم، با ما همراه باشید.

جدیدترین پرده های پانچ

امروزه برای دوخت جدیدترین مدل پرده پانچ، از پارچه حریر ساده تا ساتن سیلک اروپایی استفاده می کنند و مدل های ساده را برای دوخت پرده پانچ انتخاب می کنند که نیازی به دکور های سنگین ندارد، در ادامه تعدادی از مدل های جدید پرده پانچ را نام می بریم.

طرح سفید ساده: طرح سفید ساده بسیار مدرن و زیبا است و خانه را شیک و زیبا نشان می دهد، این پرده مناسب هر فضایی است، به خصوص خانه های ساحلی یا ویلایی.

پرده پانچ داماسک: پرده پانچ داماسک یکی از پرده های جدید و پر طرفدار است که نقش و طرح فانتزی دارد، فضای خانه را بسیار کلاسیک و لاکچری نشان می دهد و با مبلمان سلطنتی فضای مجللی ایجاد می کند.

پرده پانچ مخمل: پرده پانچ مخمل یکی از پرده های گران قیمت است، مناسب برای تمام فضاها مثل سالن پذیرایی، اتاق خواب و غیره است که ایستایی زیبا و بی نظیر آن باعث مرتب جلوه دادن فضا می شود.

جنس پارچه ی مخمل بسیار با کیفیت است و نور را به خوبی جذب می کند به طوریکه ظرافت خاصی به فضا می دهد.

پرده پانچ حریر: پرده پانچ حریر بیشتر مناسب برای فصول گرم سال مثل اواخر بهار و فصل تابستان است و به دلیل نازک بودن پارچه نور را به خوبی به داخل فضا وارد می کند و هم از ایجاد گرمای شدید به داخل جلوگیری میکند و در تمام فضاها می توان این مدل پرده را برای دکوراسیون پنجره استفاده کرد.

پرفروش ترین مدل های پرده پانچ

پرده پانچ‌ به علت قیمت به صرفه و مناسب، تنوع در طرح و رنگ های گوناگون، ایستایی بی نظیر و شیک ، در میان خریداران طرفدار زیادی دارد و بسیار پرفروش است. در ادامه، تعدادی از پرفروش ترین مدل های پرده پانچ را ذکر می کنیم.

پرده پانچ فانتزی: پرده پانچ فانتزی یکی از زیباترین و پر فروش ترین پرده در میان مدل های پرده پانچ می باشد که برای تمام پنجره ها به خصوص پنجره های کوچک بسیار مناسب است.

به دلیل سخت بودن انتخاب پرده برای پنجره های کوچک، پرده پانچ فانتزی این مشکل را بر طرف کرده است و به یقین می توان گفت پرده پانچ فانتزی گزینه و انتخاب مناسب برای خانم های خوش سلیقه است.

پرده پانچ کتان: به دلیل مرتب بودن و ایستایی خوب پارچه، پرده پانچ کتان پر فروش است. فضای بی نظیر و کلاسیک را به اتاق خواب می دهد و نیز بسیار مناسب برای مکان های ورزشی است.

پرده پانچ سفید: پرده پانچ سفید به آسانی با تمام رنگ ها ست می شود و مناسب برای تمام فضاها است به صورتی که فضا را دلباز و آرامش بخش نشان می دهد.

معرفی مدل های مختلف پرده پانچ

پرده پانچ به علت تنوع بالا در رنگ و طرح در تمام فضاها مثل سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق کودک، هتل ها و تالار ها، سالن های ورزشی و آرایشی و غیره مناسب است.

پرده پانچ راه راه: پرده پانچ راه راه فضا و سقف خانه را بزرگتر نشان می دهد پس به یقین می توان گفت انتخاب مناسبی برای فضاهای کوچک است.

پرده پانچ طرح گلدار: پرده پانچ گلدار یکی از قدیمی ترین نوع پرده ها است و حس طبیعت و نشاط و شادی را به محیط می دهد.

پرده پانچ طرح سنتی: پرده پانچ مدل سنتی، بیشتر باب سلیقه ی افرادی است که خانه های سنتی را میپسندند و بیشتر علاقه به دکوراسیون هنری و سنتی و حال و هوای اصیل ایرانی و دکوراسیون قدیم دارند.

پرده پانچ خط نستعلیق: این مدل پرده برای تمامی فضاهای مدرن، سنتی، هنری و غیره مناسب است. زیبایی خاص و جلوه قشنگی به محیط می دهد.

پرده پانچ چاپی: اگر طرح خاصی را مد نظر دارید و در هرجایی به راحتی پیدا نمیشود، در مشهد پرده به راحتی هرگونه طرحی که مد نظر دارید را از قبیل طرح دخترانه یا پسرانه و شخصیت های انیمیشنی، می توانید سفارش دهید.

پرده پانچ حمام: با استفاده از پرده پانچ مخصوص حمام و مناطق مرطوب، می توان قسمت های مختلف مثل وان و غیره را از دیگر قسمت ها جدا کرد.

خرید ویژه انواع پرده پانچ

برای خرید پرده ویژه انواع پرده پانچ در فروشگاه اینترنتی مشهد پرده، سعی کنید قبل از خرید، انواع مدل های پرده پانچ را بررسی نمایید تا انتخاب مناسب و هوشمندانه ای برای دکوراسیون پنجره هایتان داشته باشید. مشهد پرده تخفیف ویژه ای برای آخر سال در نظر گرفته است  و شما در صورت تمایل می توانید انواع پرده پانچ را با قیمت به صرفه و مناسب خریداری نمایید. مشهد پرده با تضمین کیفیت پرده پانچ سعی بر آن دارد که خریداران هیچ گونه دل نگرانی بابت کیفیت کالا هنگام خرید آن نداشته باشند.

انواع طرح های پرده پانچ در مدت زمان کوتاهی بعد از ثبت سفارش به دست خریداران می رسد و در صورت هر گونه سوال می توانید با کادر مجرب تماس بگیرید تا پاسخگوی شما باشند.

جمع بندی

جشنواره فروش پرده پانچ در آخر سال، فرصتی مناسب و رویدادی بی نظیر برای خرید انواع پرده پانچ توسط خریداران عزیز بوده و با قیمتی مناسب می توانند هر گونه طرح و مدل را بنا بر سلیقه خود سفارش دهند. پرده پانچ به دلیل ایستایی بی نظیر و قیمت مناسب و به صرفه آن بسیار مناسب برای تمام فضاها است و هر خریداری را جذب خود می کند، همچنین کاربری آسان و راحتی دارد و به آسانی درمدت زمان کوتاهی نصب و باز می شود و شست و شوی راحت و آسانی دارد.

همین امروز اقدام به تغییر فضای خود کنید و سالی متفاوت را شروع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *