آموزش نصب پرده

اگر به هر دلیلی شرایط اومدن نصاب برای نصب پرده رو ندارید نگران نباشید. ما بهتون آموزش میدیم که چجوری پرده رو به بهترین شکلش نصب کنید. پیش از آغاز به نکات زیر دقت کنید:
ارتفاع و عرض مناسب میل پرده را از قبل با رعایت نکات اندازه گیری کنید.
اگر پرده شما تزئینیه و جزئیات بیشتری رو همراه داره از انتخاب چوب پرده های خیلی نازک صرف نظر کنید چون مقاومت کافی و لازم رو ندارند.
به جنس و کیفیت اون دقت کنید و از فروشنده حتما کمک بخواید.
تنوع مدل چوب پرده ها رو نگاه کنید که بعدا از انتخابتون پشیمون نشید.
با آموزش نصب پرده متخصصان ما همراه باشید.

لوازم نصب پرده

اول از پرده هایی ساده و متداول شروع می کنیم. هر کاری به یه سری وسیله نیاز داره، شما برای نصب پرده باید این چیزا رو آماده کنید:
• مداد
• چوب پرده مخصوص نگهداری پرده
• پایه (بست) چوب پرده (سقفی یا دیواری)
• دریل
• پیچ
• رولپلاک مناسب
• پیچ گوشتی
• گیره مناسب
• بست پرده
در ابتدا برای نصب پرده با کمک مداد جایی رو که قراره چوب پرده قرار بگیره علامت گذاری کنید. حد فاصل میله با دیوار رو هم در نظر بگیرید که پرده راهی برای وارد یا خارج شدن از میل پرده داشته باشه. شما می تونید این میله رو روی سقف یا روی دیوار نصب کنید. با دریل نقاط علامت گذاری شده رو سوراخ کنید. رولپلاک رو برای حفظ امنیت و مقاومت بهتر وارد سوراخ کنید و پیچ رو همراه با پایه ی چوب پرده به محل مورد نظرتون ثابت کنید.
میله رو به پایه محکم کنید و گیره های مناسب رو به فواصل مرتب به قسمت نوار پرده وصل کنید. پس از اتمام به کمک یک نفر دیگه پرده رو از قسمت گیره وارد میل پرده کنید. دقت کنید که در این هنگام آسیبی به بافت پارچه زده نشه. در انتها از بست پرده استفاده کنید که در اثر تکون خوردن گیره ها از میل پرده خارج نشن.

نصب پرده های پانچی

این پرده ها وقتی از پیش ما میرسن خدمتتون تو قسمت بالایی حلقه هایی دارن که پانچ شدن و شما فقط باید به درست ترین شکل میله ی مخصوص شون رو نصب کنید.
با استفاده از روش بالا پایه ی میله رو نصب کنید و میل پرده رو داخل پانچ قرار بدید. از یک قسمت میل پرده رو از فرورفتگی بالا بیارید پرده رو از حلقه های سوراخ شده به داخل هدایت کنید و بعد مطابق قبل اون رو داخل پایه بذارید و از دو سر چوب پرده رو با قپه مسدود کنید که پرده خارج نشه.

نصب پرده زبرا

از قبل ما باید در جریان انتخاب شما باشیم که نصب پرده قراره روی سقف باشه یا روی دیوار. اگر قراره روی سقف نصب بشه نیاز به بست سقفی دارید. بعد از نصب بست ها با استفاده از پیچ و دریل روی قسمت نشانه گذاری شده به روشی که در قسمت اول گفته شد، شما پرده زبرا رو از قسمت بالایی با فشار کمی به بست متصل کنید.
حتما از نصب پرده به روش صحیح اطمینان پیدا کنید.

فروشگاه مشهد پرده به منظور هر چه بهتر انجام شدن کار، و رضایت کامل مشتریان از کیفیت کار ارائه شده، تیم مجرب نصابین، با سابقه ی طولانی در این امر، برای نصب پرده های ساخته شده در کنار شماست.
به طبع مشتریان می توانند این امر را خود، به عهده گیرند اما در صورت بروز مشکلات فنی، فروشگاه مشهد پرده مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

چنانچه مشتریان گرامی فروشگاه مشهد پرده، خودشان قصد انجام این کار را دارند، می توانند از آموزش هایی که در آموزش برایشان تدارک دیده شده استفاده نمایند:

 

در صورتیکه سوال و یا مشکلی در مورد نحوه نصب پرده داشتید، با ما تماس بگیرید.