پرده پانچ کودکانه طرح آدم برفی کد p-346

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح آدم برفی کد p-346 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح آدم برفی کد p-346 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح کاشی کاری s-6977

650,000 تومان

پرده پانچ طرح کاشی کاری s-6977 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح کاشی کاری s-6977 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ مدرن طرح اشکال هندسی کد s-5729

650,000 تومان

پرده پانچ مدرن طرح اشکال هندسی کد s-5729 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ مدرن طرح اشکال هندسی کد s-5729 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح آبرنگی کد p-519

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح آبرنگی کد p-519 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح آبرنگی کد p-519 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ حیوانات طرح پروانه کد s-6672

650,000 تومان

پرده پانچ حیوانات طرح پروانه کد s-6672 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ حیوانات طرح پروانه کد s-6672 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ منظره طرح برج ایفل کد s-5127

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح برج ایفل کد s-5127 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح برج ایفل کد s-5127 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح کیتی کد s-5046

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح کیتی کد s-5046 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح کیتی کد s-5046 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ منظره طرح ساختمان و دریاچه کد p-8334

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح ساختمان و دریاچه کد p-8334 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح ساختمان و دریاچه کد p-8334 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ خطاطی طرح شعر نیما یوشیج کد S8332

650,000 تومان

پرده پانچ خطاطی طرح شعر نیما یوشیج کد S8332 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ خطاطی طرح شعر نیما یوشیج کد S8332 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ در رشت، مورد استقبال بسیاری از ساکنین این شهر قرار گرفته است چون این نوع از پرده، مقاومت بسیار خوبی در برابر هوای شرجی و رطوبتی دارد. برای تهیه و خرید آنلاین این محصول، می‌ توانید از وبسایت مشهد پرده به صورت آنلاین اقدام کنید و پرده موردنظر را در سریع ترین زمان ممکن در درب منزل دریافت کنید. برای آگاهی از نحوه خرید و مدل های متنوع این محصول، در ادامه مقاله ما را همراهی نمایید.

انواع پرده پانچ در رشت

برای خرید انواع پرده پانچ در رشت، باید نوع دکوراسیون محل مورد نصب مورد توجه قرار بگیرد. از این رو در ابتدا باید مدل و انواع پرده پانچ مورد مشاهده قرار بگیرد و سپس بهترین مدل انتخاب و خریداری شود.

مجموعه مشهد پرده با درنظر گرفتن سلایق متعدد خریداران، توانسته است تنوع بسیار بالایی از این محصول را موجود نماید. از این رو خریداران با سلایق مختلف می‌ توانند پرده دلخواه خود را با مدل منتخب، از این فروشگاه خریداری نمایند. دکوراسیون های مدرن و سنتی برای نصب این مدل از پرده محدودیتی ندارند. چون طرح های بی نظیر و متفاوتی از این محصول طراحی شده اند که برای هر دکوراسیونی مناسب می‌ باشند.

مدل های پرده پانچ از نظر طرح و جنس پارچه دارای تنوع بسیار زیادی هستند. از پارچه های حریر، کتان و مخمل در تولید و دوخت این محصولات استفاده می‌ شود که در بهترین کیفیت می‌ باشند.

طرح های این محصولات متنوع هستند که برای فضای سالن پذیرایی، آشپزخانه، اتاق خواب و اتاق کار، طرح های منحصر به فردی ارائه شده است.

مدل های گلدار این محصول دارای طرح های چاپی بسیار باکیفیتی می‌ باشند که در نوع فانتزی و هنری هستند. طرح های گل هنری برای فضای سالن پذیرایی و طرح های گل فانتزی برای اتاق خواب مناسب می‌ باشند.
طرح های اسلیمی و هنری نیز نمونه های پرطرفداری از این محصولات می‌ باشند که برای دکوراسیون های مدرن و فضای هنری مانند دفاتر کاری، آموزشگاه های هنر و… استفاده می‌ شوند. بسیاری از افرادی که در عرصه هنر فعالیت می کنند، می‌ توانند برای شیک تر کردن فضای اتاق کاری خود، از طرح هنری پرده های پانچ استفاده نمایند.
طرح های فانتزی و انیمیشنی نیز برای کودکان و نوجوانان دختر و پسر طراحی شده اند که زینت بخش فضای اتاق خواب آن ها می‌ باشند. این نوع از پرده ها، در تنوع سایز و رنگبندی هستند که افراد می‌ توانند مطابق با سلیقه و تیپ شخصیتی کودک و نوجوان خود، مدل مناسبی از آن را خریداری نمایند.

قیمت پرده پانچ در رشت

بسیاری از خریداران پرده پانچ در رشت، توجه بسیار زیادی به قیمت فروش این محصولات دارند. فروشگاه مشهد پرده با درنظر گرفتن بهترین قیمت فروش برای تمامی محصولات خود، می‌ تواند بهترین مرکز فروش آنلاین برای خریداران رشتی باشد.

بهترین کیفیت پارچه و دوخت در کنار تنوع طرح و مدل، سبب می‌ شود تا قیمت فروش این محصولات افزایش یابد. اما این فروشگاه برای جلب رضایت مشتریان خود، قیمت فروش را در مناسب ترین میزان ارائه کرده است.

خرید پرده پانچ از مشهد پرده در رشت

خریداران پرده پانچ در رشت، برای خرید آسان و سریع پرده های موردنظر خود، فقط کافی است که به سایت مشهد پرده مراجعه نمایند. با مشاهده تنوع طرح و مدل این محصولات در سایت، در آسوده ترین حالت ممکن، می‌ توانند مدل منتخب خود را خریداری نمایند.
برای خرید آنلاین، در ابتدا طرح موردنظر را از سایت انتخاب می‌ کنید و خرید خود را نهایی کرده و در اسرع وقت تحویل میگیرید.
با ارائه ابعاد پرده دلخواه خود، در سریع ترین زمان ممکن، دوخت آن انجام شده و برای شما ارسال می‌ شود. ارسال فوری پرده پانچ به رشت، جزو امتیازات قابل توجه این فروشگاه می‌ باشد. با خرید آنلاین و دریافت سریع محصول از طریق پست، می‌ توانید یک خرید رضایت بخش و به صرفه ای را تجربه کنید. انتخاب طرح و سفارش دوخت آن در زمان کوتاه و بدون نیاز به حضور در فروشگاه، در کنار صرفه اقتصادی، در زمان شما نیز صرفه جویی ایجاد خواهد کرد.
برای دریافت پاسخ هرگونه سوالات خود درباره نحوه خرید، با کارشناسان مشهد پرده، ارتباط تلفنی برقرار کنید و خرید آنلاین بی نظیری را داشته باشید.

جمع بندی

برای انتخاب و نصب پرده پانچ در رشت، باید توجه زیادی به جنس پارچه صورت بگیرد. با توجه به آب و هوای شرجی این شهر، باید پارچه ای برای پرده انتخاب شود که کیفیت بسیار بالایی داشته باشد. متقاضیان این محصول می‌ توانند با اطمینان خاطر از جنس پارچه پرده و کیفیت دوخت آن، خرید خود را به صورت آنلاین از سایت مشهد پرده انجام دهند. تنوع طرح های بی نظیر و مدرن این محصولات در فروشگاه، مورد توجه سلایق مختلف قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *