چند ویژگی کاغذ دیواری مرغوب

امروز تو این مطلب از وبلاگ آموزشی مشهد پرده میخوایم به چند ویژگی کاغذ دیواری مرغوب اشاره کنیم و بهتون یه سری تقلب برسونیم تا موقع خرید گمراه نشید و با خیال راحت تری خرید کنید. این ویژگی ها رو بهتره برای خودتون اولویت بندی کنید و به وقت خرید بدونید که از فروشگاه مورد نظرتون چی میخواید.

کاغذ دیواری با کیفیت

کاغذ دیواری مرغوب و ویژگی های آن

1. کاغذ دیواری هایی که با کیفیت هستن به همون اندازه از چسبندگی خوبی هم برخوردارن. بنابراین اگر کاغذ دیواری به راحتی قابل نصب باشه و موقع نصب کردن رو دیوار، کشیده نشه، جمع نشه، زیر کاغذ هوا نمونه میشه ادعا کرد که یه کاغذ دیواری مرغوب و جنس خوب خریداری کردید.

2. از منحصر به فرد ترین ویژگی هایی که برای یه کاغذ دیواری میشه در نظر گرفت، قابلیت شست و شویی که دارن. کاغذ دیواری هایی که تو فروشگاه ها موجودن بر اساس مرغوبیت شون و حفظ کیفیت بعد از شست و شو تو بازار درجه بندی میشن. به طور کلی توصیه می کنیم که اگر فرزند خردسال دارین و یا برای دیوار هاتون رنگ روشنی از کاغذ دیواری رو انتخاب کردید حتما نوع با کیفیتش رو خریداری کنید. روی این کاغذ دیواری ها لک و جوهر باقی نمی مونه و همش شسته میشه.

رول کاغذ دیواری مرغوب
3. حتما موقع خرید دقت کنید که محصولی رو انتخاب کنید که به مرور زمان دچار رنگ پریدگی نشه. کاغذ دیواری هم مثل سایر وسایل خونه به مرور زمان با در معرض نور خورشید قرار گرفتن دچار رنگ پریدگی میشن و جلوه ی طرح و نقش خودشون رو از دست میدن. هر چقدر کاغذ دیواری مرغوب تر باشه این اتفاق کمتر و در طولانی مدت رخ میده.

کاغذ دیواری جدید
کاغذ دیواری مرغوب مدت زمان بیشتری قابلیت مصرف دارد

4. یکی دیگه از بهترین ویژگی های کاغذ دیواری مرغوب اینه که بعد از یه مدت تغییر رنگ نده. همون طور که ما میبینیم پشت تابلو ها، بالای شوفاژ و… بعد از مدتی رنگشون تغییر پیدا می کنه و دیگه مثل سابق نیست توی کاغذ دیواری مرغوب این اتفاق خیلی کم و به ندرت پیش میاد.
5. از ویژگی خوب کاغذ دیواری با کیفیت و مرغوب باید به مقاومت اون تو خط خوردگی، خش برداری و پاره شدگی اشاره کرد. کاغذ دیواری هایی که روی لایه ی خارجی اون ها یک لایه نازک پلاستیک کشیده شده باشه این ویژگی رو خواهند داشت که در برابر پاره شدن مقاومت کنن.

کاغذ دیواری قابل شستشو
6. به جا نذاشتن هیچ رد و درزی از ویژگی های خوب کاغذ دیواری محسوب میشه. کاغذ دیواری های درجه پایین و بی کیفیت بعد از نصب ردشون روی دیوار یا جایی که نصب شده باقی می مونه در حالی که این مسئله تو کاغذ های با کیفیت اگر توسط نصاب خوبی نصب بشه، نمی افته.
7. حادثه هایی مثل پاره شدن ممکنه تو در طول سالیانی که از کاغذ دیواری استفاده می کنید، اتفاق بیوفته. اگر از همون ابتدا یه کاغذ دیواری مرغوب خریده باشید با کمی چسب زدن به فضای پشت کاغذ دیواری و برگردوندن کاغذ به جای خودش می بینید که کاغذ دیواری مثل روز اولش شده و هیچ جایی از پارگی قابل دیدن و تشخیص دادن نیست.

کاغذ دیواری مرغوب اتاق
8. کاغذ دیواری مرغوب علاوه بر تمام این مسائل باید یک ویژگی بسیار مهم رو هم داشته باشه. اون ویژگی چیزی نیست جز ضد آلرژی بودن. پس دقت کنید که کاغذ دیواری با درجه کیفی پایین نخرید چون ممکنه برای اعضای خونواده یا همکاراتون ایجاد آلرژی و حساسیت بکنه.
کاغذ دیواری جدید
کاغذ دیواری را از فروشگاه های معتبر اینترنتی خریداری کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *