پرده پانچ منظره طرح برج ایفل کد s-5524

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح برج ایفل کد s-5524 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح برج ایفل کد s-5524 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح خط نستعلیق کد s-6472

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح خط نستعلیق کد s-6472 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح خط نستعلیق کد s-6472 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح دختران در خیابان کد p8329

650,000 تومان
پرده پانچ دخترانه طرح دختران در خیابان کد p8329 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح دختران در خیابان کد p8329 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح دختر و اسب شاخدار کد S9752

650,000 تومان
پرده پانچ کودک طرح دختر و اسب شاخدار کد S9752 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح دختر و اسب شاخدار کد S9752 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح دختران دامن پوش کد S9113

650,000 تومان
پرده پانچ دخترانه طرح دختران دامن پوش کد S9113 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح دختران دامن پوش کد S9113 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح اسلیمی کد s-6168

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح اسلیمی کد s-6168 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح اسلیمی کد s-6168 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ صورتی در انواع مختلف به صورت تک رنگ یا ترکیب با رنگ های مختلف مثل طوسی و سفید با بهترین روش تولید می شود. علاوه بر پرده پانچ صورتی، انواع پرده پانچ در طرح ها و رنگ های مختلف در فروشگاه ما موجود است به طوریکه برای تمامی فضا ها از قبیل: آشپزخانه، اتاق نشیمن، اتاق خواب، مناطق مرطوب مثل حمام و استخر، سالن های آرایشی و ورزشی، هتل و تالارها، ادارات و غیره مناسب است.

پرده پانچ صورتی و انواع پرده پانچ، موضوع مورد بحث این مقاله برای شما عزیزان است پس با ما همراه باشید، امیدواریم مفید واقع شود.

پرده پانچ صورتی سفید

پرده پانچ صورتی سفید-مشهد پرده

ترکیب پرده پانچ صورتی با سفید انتخاب شیک و همه پسندی است و در طرح های مختلفی مثل حریر دو رنگ صورتی سفید یا ساتن طرح دار و غیره موجود است به طوریکه حس نشاط و شادابی زیادی به محیط می بخشد و مناسب برای اتاق خواب دخترانه، اتاق نشیمن، سالن های آرایشی و ورزشی و غیره است.

پرده پانچ صورتی طوسی

پرده پانچ صورتی طوسی-مشهد پرده

پرده پانچ صورتی طوسی یکی از محبوب ترین و شیک ترین مدل پرده های پانچ است و از آن لحاظ که صورتی رنگ گرم و طوسی رنگ سرد است همدیگر را متعادل می کنند و حس امید و سرزندگی را در فضا ایجاد می کند. رنگ طوسی روشن با رنگ صورتی کمرنگ بسیار مناسب برای فضاهای کوچک است زیرا فضا را بزرگ و روشن جلوه می دهد.

پرده پانچ صورتی طوسی در انواع مدل های ساده، راه راه، گلدار، طرح های انیمیشنی و طرح صورت موجود است که ظاهر لوکس و بی نظیر به فضا می دهد و برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن انتخاب درست، مناسب و زیبایی است. ترکیب رنگ صورتی طوسی بسیار مورد پسند دختر خانم ها و خانم های شیک پسند است.

پرده پانچ حریر صورتی

پرده پانچ حریر صورتی-مشهد پرده

پرده پانچ حریر صورتی یک رنگ دخترانه شیک است که نماد امید به زندگی و عشق و محبت به خانواده است.
پرده حریر صورتی بسیار پرطرفدار است زیرا لطافت و ظرافت بالایی دارد، نور به خوبی از آن عبور می کند و فضا را بزرگ و بسیار روشن جلوه می دهد.
پرده پانچ حریر صورتی شست و شو، نصب و کاربری آسانی دارد و مناسب برای تمام فضاها مخصوصا اتاق خواب دخترانه، اتاق نشیمن و غیره است.

مدل های مختلف پرده پانچ

مدل های مختلف پرده پانچ-مشهد پرده

پرده پانچ در انواع مدل های مختلف و همه پسند موجود است که در پایین تعدادی از آن ها را ذکر می کنیم.

پرده پانچ ساده

از پارچه های تک رنگ، بدون طرح و ساده برای دوخت این مدل پرده استفاده می شود که مناسب برای تمام فضاها بخصوص خانه های ساحلی و ویلایی است. این سبک پرده انتخاب بسیار مناسب برای دکوراسیون مدرن و مینیمال است.

پرده پانچ مخمل

جنس این مدل پرده از مخمل است و ظاهری لوکس و مجلل در فضا ایجاد می کند، بسیار مناسب برای سالن پذیرایی، اتاق خواب و غیره است.

پرده پانچ طرح دار

این طرح پرده از پارچه های مدرن و طرح دار دوخته می شود که بسیار مدرن و شیک است و تصاویر طبیعت مثل درخت و گل، طرح های هندسی و غیره روی آن حک شده است، به طوریکه زیبایی فضا را دو چندان می کند.

پرده پانچ دو رنگ

پرده پانچ دو رنگ-مشهد پرده

در این نوع پرده از دو رنگ متفاوت مثل سفید و صورتی یا سیاه و سفید و غیره در یک پارچه استفاده می شود که به راحتی با دکوراسیون منزل ست می شود و جلوه ی جذاب و متفاوتی به فضا می بخشد.

پرده پانچ چاپی

این مدل پرده با طرح های دلخواه شما مثل طرح های انیمیشنی یا طبیعت، چهره و غیره چاپ می شود و بسیار مناسب برای اتاق خواب های دخترانه، پسرانه و مهدکودک ها است.

پرده پانچ کتان

این نوع پرده جنس پارچه ی آن از کتان است و طول عمر بالایی دارد به طوریکه در برابر خوردگی و چروک شدن بسیار مقاوم است. پارچه کتان تنوع رنگی بالایی دارد و حریم خصوصی بالایی به فضا می دهد و برای تمام فضاهای خانه و محیط کار گزینه ی فوق العاده مناسب و بی نظیری است.

پرده پانچ کلاسیک

از رنگ های تیره و طرح های سنگین، برگ های فانتزی و… برای دوخت این مدل پرده استفاده می شود که مناسب برای فضاهای کلاسیک است و با مبلمان سلطنتی ست می شود.

پرده پانچ راه راه

از پرده های ساده یا طرح دار راه راه برای دوخت این مدل پرده استفاده می شود و انتخاب مناسب و ویژه ای برای فضاهایی با سقف های کوتاه است.

پرده پانچ سنتی

انتخاب این طرح پرده برازنده و مناسب برای کسانی است که علاقه زیادی به سبک و دکوراسیون قدیم و سنتی دارند و بیشتر از پارچه های با رنگ فیروزه ای و آبی برای دوخت پرده پانچ سنتی استفاده می شود.

مزایای مهم پرده پانچ

_ قیمت اقتصادی مناسب و مقرون به صرفه؛
_ شست و شوی آسان و راحت؛
_ استحکام و ماندگاری بالا و ضد چروک بودن؛
_ طراحی ساده و مدرن؛
_ نصب و کاربری آسان؛
_ تنوع در رنگ و طرح؛
_ مناسب برای تمامی دکوراسیون ها؛
_ استفاده از پارچه کم در مقایسه با مدل های دیگر برای دوخت؛
_ حفظ حریم خصوصی؛
_ عایق حرارتی و کنترل نور؛
_ امکان چاپ تصاویر دلخواه.

نکات مهم در انتخاب پرده پانچ

_ پارچه های حریر و مخمل برای سالن پذیرایی انتخاب بی نظیری هستند و پارچه ی کتان برای اتاق خواب انتخاب مناسب تری است.
_ در انتخاب پرده به سبک چیدمان و دکوراسیون خانه و محیط کار توجه شود و پرده ای با جنس، طرح و رنگ مناسب با فضا انتخاب شود.
_ استفاده از پرده های با رنگ‌ روشن برای فضاهای کوچک و پرده های با رنگ تیره برای فضاهای بزرگ زیرا فضاهای کوچک با رنگ روشن بزرگ تر جلوه می دهند به همین علت پرده پانچ صورتی انتخاب شیک و دل پسندی برای تمام فضاها بخصوص فضاهای کوچک است.

قیمت انواع پرده پانچ چقدر است؟

قیمت پرده پانچ بستگی به طرح پارچه، جنس پارچه، جنس یراق آلات، برند تولید کننده پارچه و پرده، ابعاد پرده و انصاف فروشنده دارد.
پرده پانچ در مقایسه با مدل پرده های دیگر قیمت ارزان، مناسب و مقرون به صرفه ای دارد.

انواع پرده پانچ با بهترین کیفیت، قیمت رقابتی و بسیار منصفانه در مشهد پرده موجود است و شما خریداران گرامی بسته به سلیقه و نیاز خود می توانید انواع آن را برای تمامی فضاهای خانه و محیط کار خود انتخاب کنید. فروشگاه ما همیشه سعی دارد با تضمین کیفیت کالا و کمترین سود ممکن، تمام خریداران گرامی را راضی نگه دارد تا هیچ گونه دل نگرانی از بابت قیمت و کیفیت پرده داشته باشید.

خرید پرده پانچ صورتی

پرده پانچ صورتی از جنس های مختلفی مانند ساتن، حریر، کتان و غیره دوخته می شود که انتخاب جنس پرده بستگی به سلیقه شما، نوع دکوراسیون منزل و محیط کارتان دارد.
با خرید پرده پانچ صورتی ظاهری شیک، آرام و متفاوت به پنجره های منزل و محیط کارتان بدهید.
برای خرید پرده پانچ صورتی کافیست از طریق سفارش به صورت آنلاین یا تماس تلفنی اقدام نمایید، مشهد پرده در کوتاه ترین زمان ممکن پرده را با بهترین کیفیت و دوخت تولید می کند و برای شما خریداران گرامی به صورت فوری ارسال می کند.
در صورت هر گونه سوال کافیست با شماره های درج شده تماس برقرار نمایید، فروشگاه ما به صورت رایگان آماده پاسخگویی به تمام پرسش های شما عزیزان در خصوص قیمت پرده، جنس آن و غیره است.

جمع بندی

امروزه یکی از محبوب ترین و زیباترین پرده های موجود در بازار، پرده پانچ است زیرا ایستایی بی نظیر، نصب آسان، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، ماندگاری بالا و شست و شوی آسان و راحتی دارد و از پارچه های رنگارنگ حریر، کتان، مخمل، الیاف شیشه ای، هازن، مکرومه و غیره برای دوخت این مدل پرده استفاده می شود که مناسب برای تمام فضاهای خانه، محیط کار، سالن های آرایشی و ورزشی و ادارات است.

انواع پرده پانچ در رنگ های مختلف به صورت تک رنگ یا ترکیبی مثل پرده پانچ صورتی یا صورتی سفید و صورتی طوسی و غیره موجود است. امروزه خانم ها و دختر خانم های خوش سلیقه علاقه زیادی به ترکیب این رنگ ها با هم نشان می دهند زیرا حس نشاط و سرزندگی را به فضا می بخشد و انتخاب شیک و بی همتایی برای اتاق خواب دخترانه و خانم های نو عروس، سالن های آرایشی و کلاس های آموزشی دخترانه است.

انواع پرده در طرح پانچ با بهترین کیفیت و ماندگاری بالا و قابلیت ارسال به صورت فوری، قیمت رقابتی و منصفانه در فروشگاه ما موجود است در صورت تمایل به خرید، پرده مورد پسند را به سبد خرید خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *