پرده پانچ مدرن طرح برج ایفل و ماشین کد s9930

650,000 تومان
پرده پانچ مدرن طرح برج ایفل و ماشین کد s9930 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ مدرن طرح برج ایفل و ماشین کد s9930 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح گل سه بعدی کد s9916

650,000 تومان
پرده پانچ طرح گل سه بعدی کد s9916 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح گل سه بعدی کد s9916 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح منظره کد p-8126

650,000 تومان

پرده پانچ طرح منظره کد p-8126 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح منظره کد p-8126 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-601

650,000 تومان

پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-601 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-601 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کلاسیک طرح چهره مرلین کد p-437

650,000 تومان

پرده پانچ کلاسیک طرح چهره مرلین کد p-437 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کلاسیک طرح چهره مرلین کد p-437 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ منظره طرح طوطی کد p-8063

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح طوطی کد p-8063 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح طوطی کد p-8063  صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ چهره طرح زمینه گل رُز کد s-6975

650,000 تومان

پرده پانچ چهره طرح زمینه گل رُز کد s-6975 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ چهره طرح زمینه گل رُز کد s-6975 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-688

650,000 تومان

پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-688 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-688 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح دختر و پسر سرخپوست کد S9972

650,000 تومان
پرده پانچ کودک طرح دختر و پسر سرخپوست کد S9972 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح دختر و پسر سرخپوست کد S9972 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح روز خوب کد s-6713

650,000 تومان

پرده پانچ دخترانه طرح روز خوب کد s-6713 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح روز خوب کد s-6713 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ در اهواز، به دلیل تنوع در طراحی و زیبایی های بصری ای که دارد، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مشهد پرده به عنوان یکی از فروشندگان بزرگ پرده در شهر مشهد، امکان فروش آنلاین انواع پرده، از جمله پرده پانچ را فراهم کرده است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا ضمن آشنایی با انواع پرده پانچ، با روش خرید آنلاین آن از سایت مشهد پرده آگاه شوید.

پرده پانچ یا پانچی چیست؟

پرده پانچ یا پرده پانچی که از جمله جدید ترین مدل های پرده به شمار می رود؛ به نوعی از پرده گفته می شود که در قسمت بالای آن حلقه هایی از جنس فلز یا پلاستیک به کار رفته است. تفاوت اصلی این پرده با پرده های قدیمی در نحوه نصب آن ها است، به طوری که برای نصب این پرده ها بر خلاف پرده های قدیمی نیازی به گیره وجود ندارد. برای تولید پرده های پانچی از جنس های مختلفی از پارچه استفاده می شود که از جمله آن می توان به پارچه کتان، پنبه، پلی استر و پلی وینیل کلراید اشاره کرد. اما شاید برای شما سوال باشد که پرده را چگونه پانچ می کنند؟ برای پانچ کردن از روش های مختلفی مانند دستگاه پانچر، الگوهای پانچ و ماشین های پانچر استفاده می شود.

ویژگی و مزایای پرده پانچ

پرده های پانچی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند از ویژگی و مزایای زیادی برخوردارند که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 1- تنوع در طراحی؛ 2- نصب راحت و آسان؛ 3- کیفیت و طول عمر پارچه؛ 4- هزینه کم (مقرون به صرفه بودن)؛ 5- عایق صوتی و حرارتی؛ 6- پایداری بالا در برابر خط خوردگی و لکه.

انواع پرده پانچ در اهواز

پرده های پانچ در جنس، طرح و رنگ های مختلفی تولید و عرضه می شوند. اما آنچه که در خرید پرده پانچ در اهواز، می‌ بایست مورد توجه قرار بگیرد، طراحی داخلی و دکوراسیون محل نصب پرده است. بنابراین با در نظر گرفتن این نکته می توان طرح مورد نظر خود را به راحتی انتخاب کرد. همانطور که در بخش قبل نیز گفته شد، جنس های مختلفی از پارچه (کتان، پنبه، پلی استر، مخمل، حریر) برای تولید این پرده ها استفاده می شود. علاوه بر تفاوت در جنس، طرح و رنگ های مختلفی نیز در تولید این محصول مورد توجه قرار گرفته است که باعث می شود بتوان از این پرده ها برای کاربردهای مختلف استفاده کرد. طرح های گلدار، فانتزی، اسلیمی، هنری، انیمیشنی و طبیعت از جمله طرح های جذاب این پرده ها به شمار می روند. فروشگاه اینترنتی مشهد پرده، با ارائه انواع پرده پانچ در سایت خود، سعی کرده است تا به سلیقه متفاوت خریداران خود احترام بگذارد و محصولی مناسب و در شان آن ها را ارائه کند.

قیمت پرده پانچ در اهواز

قیمت پرده پانچ و جنس آن، شاید اولین نکته ای باشد که خریداران و طرفداران پرده پانچ در اهواز، آن را مد نظر قرار می دهند. جنس و طرح به کار رفته در این محصول، دو عامل مهم و تاثیرگذار بر روی قیمت آن هستند. سایت مشهد پرده با ارائه انواع پرده های پانچ در طرح و جنس های مختلف، در حال حاضر به یکی از فروشگاه های معتبر در سراسر ایران تبدیل شده است. این فروشگاه ضمن ارائه پرده هایی با بهترین کیفیت، قیمت مناسبی برای آن ها در نظر گرفته است تا ضمن جلب توجه مشتریان، رضایت آن ها را نیز به همراه داشته باشد.

خرید پرده پانچ از مشهد پرده در اهواز

فروشگاه اینترنتی مشهد پرده، انواع پرده پانچ را از لحاظ جنس، طرح و رنگ در سایت خود منتشر کرده است. بنابراین خریداران پرده پانچ در اهواز، برای خرید پرده از سایت مشهد پرده، می‌ توانند با مشاهده انواع پرده پانچ در این سایت، مدل و طرح مد نظر خود را انتخاب کرده و خریداری نمایند. این فروشگاه برای آسان کردن فرآیند خرید و مشاهده و مقایسه بهتر انواع پرده، دسته بندی های مختلفی از انواع پرده را در سایت خود انجام داده است. بنابراین برای خرید از این سایت می توانید از سربرگ های سایت، دسته مورد نظر را انتخاب کرده و پس از انتخاب طرح مورد نظر و ثبت سفارش، کالای خود را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. ضمن فروش پرده پانچ آماده در اهواز، این سایت امکان دوخت سفارشی پرده را نیز برای خریداران خود فراهم کرده است. علاوه بر ثبت سفارش آنلاین، به منظور پاسخ به سوالات خریداران عزیر، کارشناسان مشهد پرده آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه هستند. بنابراین می توانید از بخش تماس با ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید.

ارسال فوری پرده پانچ به اهواز

سایت مشهد پرده، برای رضایت خاطر مشتریان خود از سراسر ایران، امکان ارسال فوری پرده را فراهم کرده است. بنابراین خریداران پرده پانچ در اهواز، می توانند پس از ثبت و تکمیل سفارش خود، محصول خود را در اسرع وقت تحویل بگیرند.

مزایای خرید از سایت مشهد پرده

فروشگاه مشهد پرده همواره سعی کرده است تا خرید رضایت بخشی را برای خریداران خود فراهم کند. این فروشگاه با ارائه انواع پرده در سایت خود، به شما این امکان را می دهد تا بدون خارج شدن از منزل و با فرصت کافی، طرح های مختلف را بررسی کنید و طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، فروشگاه مشهد پرده در تلاش است تا بهترین کیفیت را با قیمت مناسب به خریداران خود عرضه کند. از این جهت شما می توانید با مشاهده رضایت مشتریان در بخش سربرگ سایت، ضمن مقایسه قیمت و جنس با سایر فروشگاه ها، خرید مطمئنی را تجربه کنید.

جمع بندی

خرید پرده پانچ در اهواز، دیگر لازم نیست حتما حضوری صورت بگیرد؛ زیرا فروشگاه بزرگ مشهد پرده این امکان را برای شما در سایت خود فراهم کرده است تا با مشاهده انواع پرده از لحاظ جنس، طرح و رنگ، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از ثبت سفارش، در اسرع وقت تحویل بگیرید و خریدی رضایت بخش را تجربه کنید. فروشگاه مشهد پرده، همواره می کوشد تا با پاسخگویی به سوالات و مشاوره تلفنی درباره روش خرید آنلاین پرده پانچ در اهواز، یک خرید مطمئن را برای شما رقم بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *