پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل و پرنده کد s-1111

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل و پرنده کد s-1111 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل و پرنده کد s-1111 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح حیوانات در بالن کد p-8421

650,000 تومان

پرده پانچ کودک طرح حیوانات در بالن کد p-8421 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح حیوانات در بالن کد p-8421 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح خرسی کد p-8228

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح خرسی کد p-8228 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح خرسی کد p-8228 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ فانتزی طرح خطوط منحنی کد p-8249

650,000 تومان

پرده پانچ فانتزی طرح خطوط منحنی کد p-8249 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ فانتزی طرح خطوط منحنی کد p-8249 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح گل شقایق کد p-355

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح گل شقایق کد p-355 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح گل شقایق کد p-355 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ فانتزی طرح مکعب های کوچک کد S8614

650,000 تومان
پرده پانچ فانتزی طرح مکعب های کوچک کد S8614 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ فانتزی طرح مکعب های کوچک کد S8614 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ مدرن طرح برند شَنِل کد s-4501

650,000 تومان

پرده پانچ مدرن طرح برند شَنِل کد s-4501 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ مدرن طرح برند شَنِل کد s-4501 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح نقاشی سه بعدی گل کد s9254

650,000 تومان
پرده پانچ طرح نقاشی سه بعدی گل کد s9254 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح نقاشی سه بعدی گل کد s9254 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح گل دار کد p-8271

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح گل دار کد p-8271 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح گل دار کد p-8271 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ بهتره یا ورتیکال؟ در این مقاله به بررسی این موضوع به طور کامل پرداخته می شود. پرده نقش اصلی در تکمیل دکوراسیون خانه دارد و یکی از لوازمی است که هر محیطی از دیرباز تا حالا به آن نیاز دارد. آگاهی در مورد پرده های مختلف، انتخاب را برای افراد آسان می کند، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب مناسب و زیبا تا آخر مقاله همراه باشید.

گروه متخصص مشهد پرده انواع مختلفی از پرده پانچ باکیفیت را تولید و به بازار عرضه می کند. در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید و پرده پانچ باکیفیت و زیبا را سفارش دهید.

معرفی پرده پانچ

برای جواب پرسش پرده پانچ بهتره یا ورتیکال در ابتدا باید مطالبی در مورد پرده پانچ و پرده ورتیکال در اختیار داشته باشید.
پرده های پانچ به کمک دستگاه مخصوصی پانچ می شوند. این سوراخ ها در لبه ی بالایی پرده به صورت منظم و یکنواخت قرار می گیرند. طراحی این سوراخ ها به دلیل نصب و اتصال آسان پرده برروی میله ریلی انجام می شود.

این نوع پرده ها به آسانی و زیبایی نور فضا را کنترل می کنند و افراد به عنوان پرده تزئینی از آن استفاده می کنند. افراد با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب و فضا را زیبا و مدرن می کنند و از جنس های مختلفی مانند پارچه و پلاستیک تولید می شوند.

پرده ی پانچ از نظر طرح، رنگ، جنس و مدل انواع مختلفی دارد. این نوع پرده ها با توجه به طراحی و زیبایی خاص خود برای انواع پنجره در محیط های مختلف مانند تمام فضای خانه، اداره، هتل، سالن آرایشی، سالن ورزشی، تالار و… استفاده می شود.

این نوع پرده ها از جدیدترین نوع پرده برای زیبایی محیط در بازار است. دارای طراحی ظاهری شیک و ساده است و برای دکوراسیون با سبک کلاسیک، هنری، مدرن، فضای کودک و… استفاده می شود. از آن ها برای حفظ حریم شخصی و همچنین کنترل نور استفاده می شود.

پرده پانچ از محبوب ترین اکسسوری برای زیبایی خانه محسوب می شود و یکی از المان های ضروری برای ارتقاء جذابیت فضای داخلی است. این نوع پرده ها با زیبایی خاص خود باعث شادابی و سرزندگی دکوراسیون می شود.

هنگام خرید پرده پانچ باید به جنس و مدل پرده برای فضای مورد نظر توجه شود.

انواع پرده پانچ

افراد با وجود تنوع زیاد پرده های پانچ موجود در مشهد پرده به آسانی می توانند پرده موردنظر برای هر فضایی را به زیباترین شکل انتخاب کنند. تنوع زیاد در پرده های پانچ تمامی افراد با هر سلیقه ای را راضی نگه می دارد. پرده های پانچ انواع زیادی دارد که چند مورد از آن ها شامل موارد زیر است:

 • پرده پانچ سفید و تازه؛
 • پرده پانچ چاپی؛
 • پرده پانچ طرح سنتی؛
 • پرده پانچ طرح گل دار؛
 • پرده پانچ خط نستعلیق؛
 • پرده پانچ راه راه؛
 • پرده پانچ کلاسیک؛
 • پرده پانچ طرح داماسک؛
 • پرده پانچ با طرح دلخواه؛
 • پرده پانچ مخمل.

هر کدام از این انواع دارای ظاهری زیبا و ویژگی مخصوص به خود است و فضا را شیک و مدرن می کند.
پرده پانچ زیبایی خاصی به محیط می بخشد و دارای طیف وسیعی از طرح و مدل است.

مزایای پرده پانچ

مدل های پرده پانچ با انواع مختلفی از پارچه مانند حریر، کتان، هازان، مخمل، ساتن و…تولید می شود. پرده های پانچ مزایای زیادی دارد و مزایا و زیبایی آن باعث شده تعداد زیادی از افراد از آن ها استفاده کنند.
چند مورد از مزایای پرده پانچ شامل موارد زیر است:

 • نصب آسان و سریع؛
 • شستشوی آسان؛
 • طراحی و ظاهری زیبا و مدرن؛
 • مقرون به صرفه؛
 • ماندگاری بالا؛
 • انعطاف پذیری؛
 • افزایش حریم خصوصی؛
 • در دسترس بودن پارچه های مختلف؛
 • کنترل دما و نور؛
 • امکان چاپ طرح و تصویر دلخواه؛
 • مقاوم در برابر لکه و خراش؛
 • سهولت در استفاده.

در هنگام انتخاب پرده پانچ بهتر است به نکاتی مانند رعایت تناسب سبک پرده با دکوراسیون فضا، انتخاب مناسب پرده با تمام موارد یعنی انتخاب حرفه ای، انتخاب ابعاد مناسب پرده، ویژگی های پنجره، کاربرد و زیبایی پرده پانچ، تناسب جنس پرده با فصل و شرایط اقلیمی و انتخاب یراق آلات مناسب پرده توجه شود.

معرفی پرده ورتیکال

افراد برای دکوراسیون محیط خود به این فکر می کنند که آیا پرده پانچ بهتره یا ورتیکال که کدام پرده را انتخاب و استفاده کنند.
پرده ورتیکال یا dk که یکی از پرده های جدید است به آن ورتیلان یا پرده های عمودی نیز می گویند. ماندگاری این پرده زیاد است و به زیرپرده نیاز ندارد.
طراحی این پرده به گونه ای است که از تکه هایی با عرض ۴۰ سانت درست می شود. جمع و باز شدن این پرده بر عهده یک زنجیر است. به کمک بند دیگر می توان نور فضا را تنظیم کرد طوری که پرده سایه روشن شود.

انواع پرده ورتیکال به چهار دسته ی پرده ورتیکال ساده، طرحدار راشل، چاپی و فوملک تقسیم می شود. می توان دو مورد از انواع پرده های ورتیکال را با هم ترکیب و استفاده کرد.

برای دکوراسیون محیط و فضاهای مختلف خانه، اداره، محیط آموزشی و… از این مدل پرده استفاده می شود.

معایب پرده ورتیکال و پرده پانچ

برای اینکه بدانید انتخاب پرده پانچ بهتره یا ورتیکال، نخست باید به مزایا و معایب آن ها توجه کنید که در ادامه به معایب هر کدام اشاره می شود.

همانطور که در بالا گفته شد پرده های پانچ مزایای خیلی زیادی دارد. در کنار این مزایا، برای افراد ریزبین، معایب جزئی مانند به هم خوردن نظم پرده با جابه جایی و جلو و عقب کردن آن وجود دارد. این معایب با کمی حوصله و به آسانی با منظم کردن پرده حل می شود.

پرده ورتیکال هم مانند دیگر پرده ها معایبی دارد که این معایب شامل موارد زیر است:

 1. نصب پیچیده؛
 2. نامناسب برای پنجره های کوچک؛
 3. شستشوی دشوار؛
 4. هزینه بالا نسبت به دیگر پرده ها؛
 5. خراب شدن در صورت استفاده نامناسب؛
 6. وجود نداشتن گزینه زیاد برای انتخاب جنس پارچه، طوری که فقط رنگ و طرح پرده امکان پذیر است.

عکس پرده پانچی

پرده های پانچ انواع و مدل های زیادی دارد. این پرده ها فضایی آرامش بخش برای افراد ایجاد می کند که تعدادی از عکس های بیشمار آن را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

عکس پرده پانچ-مشهد پرده

عکس پرده پانچی-مشهد پرده

عکس پرده پانچ-مشهد پرده

عکس پرده ورتیکال

عکس پرده ورتیکال-مشهد پرده

پرده ورتیکال-مشهد پرده

جمع بندی

در این مقاله با پرده پانچ و پرده ورتیکال آشنا شدید. و سوال این مقاله این بود که پرده پانچ بهتره یا ورتیکال تا یکی از آن ها را برای دکوراسیون انتخاب کنید. امید است که راهنمایی کامل در مورد انتخاب و خرید پرده مناسب در اختیار شما قرار گرفته شده باشد.

حالا که در مورد انواع مختلف پرده پانچ شیک و جذاب و همچنین پرده ورتیکال اطلاعات کافی کسب کردید، انتخاب یکی از آن ها به سلیقه شما بستگی دارد.
فروشگاه مشهد پرده یکی از معتبرترین فروشگاه های تولید پرده پانچ باکیفیت زیاد در طرح و رنگ های متفاوت است. این فروشگاه پرطرفدار با دارا بودن انواع متعدد پرده پانچ، زیبایی خاص و‌جذابی برای دکوراسیون شما به ارمغان می آورد. در صورت تمایل می توانید انواع آن ها را مشاهده و و به صورت اینترنتی سفارش دهید تا مشهد پرده در کوتاه ترین زمان و با قیمت مناسب همراه با تخفیف ویژه برای شما ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *