پرده پانچ اسلیمی طرح پروانه زمینه بته جقه کد s-1086

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح پروانه زمینه بته جقه کد s-1086 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح پروانه زمینه بته جقه کد s-1086 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح اسلیمی کد s-5203

650,000 تومان

پرده پانچ طرح اسلیمی کد s-5203 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح اسلیمی کد s-5203 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ منظره طرح برج ایفل روز ولنتاین کد s-7064

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح برج ایفل روز ولنتاین کد s-7064 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح برج ایفل روز ولنتاین کد s-7064 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ فانتزی طرح مادر و کودک کد s-1067

650,000 تومان

پرده پانچ فانتزی طرح مادر و کودک کد s-1067 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ فانتزی طرح مادر و کودک کد s-1067 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح یک روز خوب کد s-7044

650,000 تومان

پرده پانچ دخترانه طرح یک روز خوب کد s-7044 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح یک روز خوب کد s-7044 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح قاب عکس کد p-8161

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح قاب عکس کد p-8161 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح قاب عکس کد p-8161 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ حیوانات طرح نقاشی آبرنگی پلیکان کد s-7227

650,000 تومان

پرده پانچ حیوانات طرح نقاشی آبرنگی پلیکان کد s-7227 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ حیوانات طرح نقاشی آبرنگی پلیکان کد s-7227 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ خطاطی طرح گلدار کد s-5255

650,000 تومان

پرده پانچ خطاطی طرح گلدار کد s-5255 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ خطاطی طرح گلدار کد s-5255 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح پیچک و حاشیه کد s-6485

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح پیچک و حاشیه کد s-6485 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح پیچک و حاشیه کد s-6485 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح خانواده جغدها بچه کوچولو کد s-2945

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح خانواده جغدها بچه کوچولو کد s-2945 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح خانواده جغدها بچه کوچولو کد s-2945 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح قطار اسباب بازی کد S8823

650,000 تومان
پرده پانچ کودک طرح قطار اسباب بازی کد S8823 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح قطار اسباب بازی کد S8823 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

مدل پرده پانچ یک طرفه، تاثیر بسیار زیادی در محل نصب آن دارد. پرده های پانچ به عنوان یک پرده ترند در سالن پذیرایی، اتاق خواب و… مورد نصب قرار می گیرند اما برای انتخاب طرح مدل یک طرفه پرده پانچ باید موارد زیادی مورد توجه قرار بگیرند که در ادامه به آن می پردازیم.

مدل پرده پانچ یک طرفه جدید

مدل پرده پانچ یک طرفه جدید-مشهد پرده

با توجه به استقبال عالی ایرانیان از پرده پانچ و نصب آن در قسمت های مختلف منزل، طراحان این محصول، طرح های جدیدی از آن را ارائه کردند که توانسته است انتخاب مدل و طرح پرده را برای خریداران راحت تر سازند.
این محصول در مدل یک طرفه می‌ تواند در سالن های پذیرایی و اتاق خواب مورد استفاده قرار بگیرد. اما به علت طرح ساده ای که دارد، از آن برای نصب در اتاق خواب هایی با دکوراسیون ساده و شیک استفاده می‌ شود.
مدل های یک طرفه پرده، علاوه بر اینکه دارای یک لایه زیرین می‌ باشند، بخش والان و آویز آن در یک بخش قرار گرفته اند. همچنین در هنگام کنار زدن آن نیز به یک طرف جمع می‌ شود و امکان جمع شدن آن در دو طرف چپ و راست وجود ندارد.

مدل پرده پانچ یک طرفه پذیرایی

مدل پرده پانچ یک طرفه پذیرایی-مشهد پرده

این محصول برای زیبایی بیشتر فضای پذیرایی منزل، در تنوع رنگی ارائه شده است. رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری، بیشتر برای پذیرایی با متراژ کوچک استفاده می‌ شود که سبب خطای دید شده و فضا را بزرگتر از حد معمول نشان می‌ دهد. اما نوع رنگی آن که شامل رنگ های جیغ و برجسته مانند زرد قرمز و آبی است برای نصب در پذیرایی بزرگ مناسب هستند.
مدل پرده پانچ یک طرفه برای پذیرایی، بهتر است دارای طرح ساده ای باشد. چون لوازم تزئینی متعددی در داخل سالن استفاده می‌ شود که شلوغی را برای آن فضا ایجاد می‌ کند. با انتخاب طرح ساده، دکوراسیون شیک تری برای پذیرایی به وجود می آید.

مدل پرده پانچ یک طرفه برای اتاق خواب

بیشتر اتاق خواب ها و اتاق های کار با انواع وسیله و لوازم پر شده اند که معمولا فضای خالی در اتاق باقی نمی ماند. اما نصب پرده برای اتاق خواب بسیار لازم است. افراد می‌ توانند با داشتن اتاق خواب یا اتاق کار کوچک یا شلوغ، از پرده پانچ یک طرفه استفاده نمایند.
در خرید پرده برای اتاق خواب، طرح و مدل پرده متعددی برای اتاق های شلوغ و خلوت پیشنهاد می‌ شوند. اما بهترین گزینه برای اتاق شلوغ و کوچک، مدل پرده پانچ یک طرفه می‌ باشد. چرا که به راحتی در یک طرف جمع می‌ شود و نصب آسان و سریعی نیز دارند.
البته این محصولات در نوع طرحدار و ساده نیز ارائه می‌ شوند که برای انتخاب هر یک، تم دکوراسیونی منزل در وهله اول بررسی می گردند. رنگ و طرح پرده پانچ از مهمترین مواردی می‌ باشد که باید در انتخاب آن، دقت بالایی صورت بگیرد.
امروزه طرح های چاپی بسیاری در دوخت پرده پانچ مورد استفاده قرار می گیرند. این طرح ها در نوع انیمیشنی، طبیعت و… هستند و هر خریداری با توجه به علایق شخصی خود می‌ تواند طرح موردنظر پرده را انتخاب نماید.
پرده های طرح انیمیشن و کارتنی، برای اتاق خواب کودکان و نوجوانان بسیار مناسب می‌ باشد. طرح های هنری و طبیعت نیز می‌ تواند برای اتاق خواب نوجوانان و بزرگسالان مورد استفاده قرار بگیرد. اما برای نصب این پرده در سالن پذیرایی، باید طرحی انتخاب شود که متناسب با دکوراسیون فضای داخلی منزل باشد.

مدل والان پانچ یک طرفه

طراحی والان برای انواع مدل پرده پانچ یک طرفه، زیبایی بسیار زیادی را به آن می بخشد. در این مدل از پانچ ها، والان های آزاد و طرح دار کناری، به صورت مدل دار بسته می‌ شوند که طرح والان پیچی را به خود می گیرند. از این مدل نیز می‌ توان برای سالن پذیرایی، آشپزخانه و حتی اتاق خواب استفاده کرد.
طرح والان دار این پرده، باعث شلوغ تر نشان داده شدن فضا می‌ شود و برای دیوارهای عریض با پنجره های سرتاسری یا بزرگ مناسب می‌ باشد. برای جذابیت و نمود بیشتر، از پارچه های مخمل و کتان برای دوخت والان این پرده ها استفاده می‌ شود.

خرید پرده پانچ یک طرفه

فروشگاه مشهد پرده، با ارائه انواع مدل های پرده پانچ، خرید غیر حضوری و آنلاین را برای متقاضیان این محصول در سراسر کشور ایجاد کرده است. این پرده ها با بهترین کیفیت و مدل، دوخته شده اند و به صورت تضمینی در اختیار خریداران قرار می گیرد.
ثبت سفارش انواع پرده پانچ در طرح و اندازه مشخص، به صورت آنلاین و تلفنی در این فروشگاه انجام می گیرد. این محصولات در نوع مخمل، کتان و… با دوخت تمیز و نصب آسان برای سالن پذیرایی، اتاق خواب، آشپزخانه و… ارائه می‌ شوند. ارسال محصولات بین یک تا ده روز کاری زمان می برد.

جمع بندی

برای خرید انواع مدل پرده پانچ یک طرفه می‌ توانید خرید آنلاین را انتخاب کنید. محبوبیت این مدل از پرده برای نصب در پذیرایی و اتاق خواب، سبب شده است که فروشگاه مشهد پرده، تنوع بالایی از طرح و مدل این محصول را به صورت آنلاین ارائه کند. قیمت عالی و کیفیت قابل توجه محصولات، قطعا رضایت عالی را برای خریداران به وجود خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *