پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-497

650,000 تومان

پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-497 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح اسلیمی کد p-497 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ پذیرایی طرح نقش گنبد کد s-5223

650,000 تومان

پرده پانچ پذیرایی طرح نقش گنبد کد s-5223 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ پذیرایی طرح نقش گنبد کد s-5223 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح خرگوش بازیگوش کد s-5902

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح خرگوش بازیگوش کد s-5902 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح خرگوش بازیگوش کد s-5902 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح کلبه پریا کد s-6490

650,000 تومان

پرده پانچ دخترانه طرح کلبه پریا کد s-6490 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح کلبه پریا کد s-6490 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح نقاشی گل لاله کد s-6908

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح نقاشی گل لاله کد s-6908 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح نقاشی گل لاله کد s-6908 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح قاب عکس کد ۸۱۸۷-p

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح قاب عکس کد 8187-p - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است.پرده پانچ اسلیمی طرح قاب عکس کد 8187-p صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گل طرح سه بعدی کد p-8186

650,000 تومان

پرده پانچ گل طرح سه بعدی کد p-8186 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گل طرح سه بعدی کد p-8186 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح بچه اردک ها کد s-6913

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح بچه اردک ها کد s-6913 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح بچه اردک ها کد s-6913 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح تلفیقی ساده و گل سه بعدی کد s9883

650,000 تومان
پرده پانچ طرح تلفیقی ساده و گل سه بعدی کد s9883 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح تلفیقی ساده و گل سه بعدی کد s9883 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ مدرن طرح برند ویکتوریا سکرت کد s9053

650,000 تومان
پرده پانچ مدرن طرح برند ویکتوریا سکرت کد s9053 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ مدرن طرح برند ویکتوریا سکرت کد s9053 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی کد S8778

650,000 تومان
پرده پانچ اسلیمی کد S8778 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی کد S8778 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح گلدان کد p-648

650,000 تومان

پرده پانچ طرح گلدان کد p-648 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح گلدان کد p-648 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

شستن پرده پانچ و اگاهی کامل از اینکه پرده پانچ را چجوری بشوریم موضوعی است که در این مقاله به طور مفصل بررسی می شود.

پرده های پانچ دارای طرح، مدل و پارچه های مختلفی است و با استفاده از آن دکوراسیون داخلی خانه یا هر محیط دیگری زیبا و شیک می شود. پرده ها همیشه در معرض گرد و غبار قرار دارند و کثیف می شوند، لذا ‌برای اینکه پرده ها همیشه طراوت و زیبایی خود را حفظ کنند، نیاز به شستشو و نگهداری مناسب دارند و باید بدانیم که پرده های پانچ را چجوری بشوریم.

شستن منظم پرده های پانچ فواید زیادی مانند از بین بردن گرد و غبار و آلرژن، افزایش طول عمر پرده ها، ایجاد بوی مطبوع، مانع از کدر شدن پرده ها و کیفیت هوای خوب فضای خانه و… را دارد.

نکته ای مهم که قبل از شستن پرده ها لازم است آن را انجام داد، حذف گرد و غبار از سطح آن است. حذف گرد و غبار با استفاده از گردکیر، برس نرم، جارو برقی و تکان دادن آرام پرده به آسانی انجام می شود.

پرده های پانچ دارای برچسب و راهنما هستند. این برچسب نشان می دهد که با کدام روش شستشو، با ماشین لباسشویی یا با دست شسته شوند و برای اینکه سالم و ایمن بمانند بهتر است دستورالعمل ها را رعایت کرد.

در هنگام شستن پرده ها بهتر است از آب سرد استفاده شود زیرا آب گرم برای شتسشو مناسب نیست.

برخی از خانه ها در مناطقی قرار دارند که گرد و غبار در آنجا زیاد است که در این شرایط پرده ها زیادتر کثیف می شوند و به شستشوی بیشتر نیاز دارند تا ظاهر تمیز و زیبای خود را حفظ کنند.

به هیچ عنوان برای خشک کردن پرده نباید از نور مستقیم خورشید و وسایل خشک کننده استفاده شود.
انواع بسیار زیادی از پرده های پانچ باکیفیت و شیک در فروشگاه مشهد پرده وجود دارد، برای سفارش می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت به دست شما برسد. در ادامه بعد از کمی اشنایی با پرده پانچ، انواع روش شستشوی پرده های پانچ را بررسی خواهیم کرد.

تعریف پرده پانچ

تعریف پرده پانچ-مشهد پرده

پرده عنصری مهم و ضروری است که از زمان قدیم تا حالا برای زیبایی دکوراسیون فضا، تنظیم نور فضا و همچنین حفظ حریم خصوصی از آن استفاده میشود.
به پرده هایی پانچ می گویند که لبه ی بالایی آن به صورت منظم به کمک دستگاه مخصوصی پانچ و سوراخ می شود و از پارچه های متنوعی مانند مخمل، حریر، ساتن، کتان و…تهیه می شود.
این مدل پرده ها حالت ایستایی خوبی دارند و به دکوراسیون محیط، زیبایی خاصی را القا میکنند. خانم های خوش سلیقه برای اینکه دکوراسیون منزل را به زیبایی جلوه دهند از انواع مختلف پرده های پانچ استفاده می کنند.
یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین نوع پرده ها در بازار پرده پانچ است و زیبایی و شیکی منحصر به فرد آن همراه با کیفیت بالا و ارزان بودن باعث شده که هیچ وقت از مد نیفتد.

مزایای پرده پانچ

طیف وسیعی از پارچه و مدل هایی که در پرده های پانچ وجود دارد باعث محبوبیت آن در میان افراد شده و افراد به آسانی می توانند انواع پرده ها را انتخاب و استفاده کنند. پرده های پانچ مزیت و ویژگی های زیادی دارند، به همین دلیل کاربرد زیادی برای دکوراسیون خانه و محیط دارند.
برخی از مزیت های پرده پانچ شامل موارد زیر است:
1. شستشوی آسان و راحت پرده پانچ؛
2. نصب و اتصال سریع و آسان؛
3. قیمت مناسب و به صرفه همراه با استحکام زیاد؛
4. طراحی شیک و مدرن؛
5. کنترل نور؛
6. حفظ حریم خصوصی؛
7. در دسترس بودن مدل های زیاد؛
8. ظاهر زیبا؛
9. انعطاف پذیری؛
10. ایجاد شادابی و آرامش در دکوراسیون؛
11. داشتن مدل های به روز.

چگونه پرده پانچ را باز کنیم؟

برای باز کردن پرده های پانچ هنگام شستن باید به باز کردن کلاهک دو طرف پرده، شل کردن پیچ پرده و خارج کردن حلقه های پانچ از روی ریل اقدام کرد تا پرده جدا شود.
برای اینکه پرده های پانچ به تمیزی و با روش مناسبی شسته شوند باید به نوع پارچه و جنس آن توجه کرد زیرا هر جنس با روش مجزایی شسته می شود.
به خاطر اینکه پرده در هنگام شستشو آسیبی نبیند باید مدت کمی در آب گذاشته شود و بهتر است بعد از خشک شدن زمانی که کمی مرطوب باشد دوباره نصب شود.
فروشگاه مشهد پرده انواع متنوع پرده های پانچ با الگو و طرح های زیبا و جذاب را ارائه می دهد و تمامی محصولات از پارچه های باکیفیت و عالی تهیه می شوند.

شستن پرده پانچ با ماشین لباسشویی

برای شستن پرده پانچ با ماشین لباسشویی بهتر است ماشین را مناسب پرده یا با توجه به دستورالعمل روی برچسب پرده، تنظیم کرد.
با ماشین لباسشویی به راحتی و با زمان کم پرده ها شسته می شوند و باید به موارد و مراحل زیر توجه کرد:
توجه به دستورالعمل و برچسب پرده و بررسی آن؛
حذف آلودگی و گرد و غبار سطحی پرده با استفاده از جاروبرقی، تکان دادن و برس نرم؛
جدا سازی قلاب، حلقه یا هر آهن دیگری مانند اکسسورب از پرده؛
تنظیم ماشین لباسشویی برای پرده همراه با آب سرد، طوری که اسیبی به پرده نرسد؛
گذاشتن پرده در کیسه مشبک برای مانع از گره خوردن پرده؛
پرهیز از مواد شوینده قوی و استفاده از مواد شوینده ملایم؛
بعد از اینکه کار لباسشویی تمام شد بهتر است برای کم شدن چین و چروک، پرده را به آرامی تکان داد و طبق دستورالعمل آن را خشک کرد؛
اتو کردن پرده به صورتی که پرده کمی مرطوب باشد و گذاشتن پارچه نخی روی پرده.

شستشوی پرده پانچ چاپی

در ادامه بررسی اینکه پرده پانچ را چجوری بشوریم، میرسیم به پرده پانچ چاپی و طریقه شستن ان.
برای شستشوی پرده پانچ چاپی بهتر است به صورت آرام شستشو انجام شود تا آسیبی به کیفیت آن وارد نشود.
پرده های پانچ چاپی طرح و رنگ های متفاوتی دارند و با توجه به سلیقه ی افراد، تصاویر با کیفیت عالی بر روی آن چاپ می شود. این نوع پرده ها با توجه به تنوع زیاد و امکان چاپ شدن هر مدلی بر روی آن، دکوراسیون را جذاب جلوه می دهند.
شستشوی پرده پانچ چاپی به مراحلی برای عملکرد بهتر شستشو مانند توجه به برچسب شستشو، حذف گرد و غبار پیش از شستشو، توجه به اینکه شستشوی دستی انجام شود یا به کمک ماشین لباسشویی، استفاده از مواد شوینده ملایم، استفاده از آب سرد، آب کشی کامل پرده و خشک کردن مناسب پرده نیاز دارد.

شستن پرده پانچ سفید

شستن پرده پانچ سفید زمانی مناسب است و کارایی دارد که کثیفی و لکه بر روی پرده عمیق نشده باشد.
برای هر جنس پرده ای شوینده ی مناسبی وجود دارد که پرده ها با آن تمیز شوند و به بافت و کیفیت پرده آسیب وارد نشود.
هنگام شستن پرده پانچ سفید برای اینکه پرده تمیز و سفید شود بهتر است که مقداری جوش شیرین و یا سرکه به آن اضافه شود.

مواد شوینده برای پرده پانچ

برای شستن پرده پانچ نباید از هر مواده شوینده ای استفاده کرد تا اسیبی به پرده وارد نشود. لذا بهتر است از مایع شوینده ملایم استفاده شود تا کیفیت و نرمی پارچه محفوظ بماند.
برای شستن و لگه گیری پرده ها می توان با توجه به جنس پارچه از جوش شیرین، سرکه، پودر شستشوی دستی یا ماشینی و مایع نرم کننده ی خوشبو به مقدار کم استفاده کرد.

جمع بندی

با توجه به جنس پرده پانچ موردنظر، می توان شستن و تمیز کردن آن ها را بر اساس برچسب و دستورالعمل پرده با هر ماده ای که مناسب است به صورت دستی یا به صورت لباسشویی انجام داد.
خانم ها با توجه به سبک و سلیقه ی خود و انتخاب انواع پرده های پانچ می توانند باعث جذابیت و زیبایی دکوراسیون محیط و فضای مد نظر شوند.
مشهد پرده انواع پرده های پانچ با کیفیت، زیبا، شیک و بادوام را برای محیط خانه، محیط کار و هر فضای دیگر طراحی و تولید می کند. شما به آسانی می توانید هر کدام از انواع مختلف پرده پانچ را به صورت اینترنتی سفارش دهید تا مشهد پرده در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین قیمت برای شما ارسال کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *