پرده پانچ کودک طرح فیل در کشتی کد p-8428

650,000 تومان

پرده پانچ کودک طرح فیل در کشتی کد p-8428 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح فیل در کشتی کد p-8428 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح مینیون ها کد S8434

650,000 تومان

پرده پانچ کودک طرح مینیون ها کد S8434 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح مینیون ها کد S8434 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح پری کوچولو کد s-6199

650,000 تومان

پرده پانچ دخترانه طرح پری کوچولو کد s-6199 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح پری کوچولو کد s-6199 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح گل کد s-6649

650,000 تومان

پرده پانچ طرح گل کد s-6649 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح گل کد s-6649  صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ پذیرایی طرح خطوط رنگی کد s-6878

650,000 تومان

پرده پانچ پذیرایی طرح خطوط رنگی کد s-6878 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ پذیرایی طرح خطوط رنگی کد s-6878 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح وینی خرسه و ببر کد p-8094

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح وینی خرسه و ببر کد p-8094 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح وینی خرسه و ببر کد p-8094 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل و پروانه s-4134

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل و پروانه s-4134 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل و پروانه s-4134 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح خرس و طبل کد s-4927

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح خرس و طبل کد s-4927 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح خرس و طبل کد s-4927 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح نقاشی گل لاله کد s-6908

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح نقاشی گل لاله کد s-6908 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح نقاشی گل لاله کد s-6908 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ چهره طرح زن کد s-4736

650,000 تومان

پرده پانچ چهره طرح زن کد s-4736 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ چهره طرح زن کد s-4736 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح شکوفه کد p-340

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح شکوفه کد p-340 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح شکوفه کد p-340 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ مدرن طرح برند کد s-4175

650,000 تومان

پرده پانچ مدرن طرح برند کد s-4175 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ مدرن طرح برند کد s-4175 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ در شیراز موضوع مورد بحث این مقاله برای شما عزیزان در شهر شیراز است پس برای کسب آگاهی بیشتر تا انتها همراه باشید، امیدواریم مورد پسند و مفید واقع شود.
پرده پانچ؛ پرده ای زیبا و مدرن است که به علت سهولت در استفاده، مقاومت و دوام، قیمت مناسب و اقتصادی بسیار مورد پسند خانم های خوش سلیقه است.
این مدل پرده شستشوی آسانی دارد و ضد چروک است به همین دلیل احتیاج به مراقبت خاصی ندارد.
پرده پانچ به علت عملکرد بهینه و طراحی خاص در تمامی فضاها اعم از آشپزخانه، اتاق خواب، سالن پذیرایی، فضاهای مرطوب مثل حمام، هتل ها و تالارها، سالن های ورزشی و آرایشی، ادارات، فروشگاه ها و رستوران ها و غیره استفاده می شود.

انواع پرده پانچ در شیراز

پرده پانچ طرح از رنگ های بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل به راحتی با هر دکوراسیونی ست می شود و شما عزیزان می توانید انواع پرده پانچ در شیراز را به آسانی از فروشگاه ما سفارش دهید.
در پایین تعدادی از طرح های پرده پانچ را معرفی می کنیم.
طرح حریر ساده: پرده طرح پانچ از جنس حریر در رنگ های سفید، خاکستری، فیروزه ای، زرد، صورتی، آبی و طوسی موجود است. پرده حریر نور را به خوبی از خود عبور می دهد و با رنگ های شاد خود حس سر زندگی و آرامش به محیط می دهد. قابل استفاده برای تمامی فضاها بخصوص سالن پذیرایی است.

طرح حریر ساده-مشهد پرده
طرح گلدار: این مدل پرده حس طبیعت و شادابی به محیط می دهد و بسیار مناسب برای آشپزخانه، اتاق خواب و ادارات می باشد. کسانیکه علاقه به طبیعت و گل های رنگارنگ دارند می توانند از این طرح پرده در اتاق خواب، آشپزخانه و غیره استفاده کنند.

طرح گلدار-مشهد پرده
طرح داماسک: این مدل پرده طرح گل و برگ های فانتزی دارد و ست کردن آن با مبلمان سلطنتی فضایی لوکس و کلاسیک ایجاد می کند.
طرح دلخواه: شما عزیزان در شیراز هر نوع طرحی را که دوست دارید مثل طرح های انیمیشنی، طرح چهره و غیره را می توانید به فروشگاه ما ارسال کنید تا با بهترین کیفیت برای شما اجرا کنیم.
مخمل: این طرح پرده بافت ظریف و نرم دارد و بسیار پر زرق و برق است. پرده مخمل حریم خصوصی بالایی دارد و ظاهری منحصر به فرد و لوکس به فضا می دهد. پرده مخمل بسیار مناسب برای سالن های آرایشی و اتاق خواب است.
طرح خط نستعلیق: اشعار و ادب فارسی با خط نستعلیق زیبا روی این طرح پرده نوشته شده است بطوریکه ظاهری رمانتیک و آرام به فضا می بخشد و افراد را تا دقایقی مجذوب خود می کند. این سبک پرده بسیار مناسب برای دوستداران ادب فارسی و علاقه مندان به هنر است.

طرح خط نستعلیق-مشهد پرده
طرح سفید ساده: پرده سفید ساده بسیار پرطرفدار است و مناسب برای تمام فضاها بخصوص خانه های ویلایی و ساحلی است.
این مدل پرده از فروش و محبوبیت زیادی برخوردار است و ظاهری مدرن به محیط می بخشد.
طرح دو رنگ: از پارچه های دو رنگ مثل سفید و صورتی یا سفید و سبز برای دوخت این مدل پرده استفاده می کنند بطوریکه ظاهری متفاوت و شیک به فضا می بخشد.

طرح دو رنگ-مشهد پرده
طرح راه راه: از پارچه هایی که طرح راه راه عمودی و افقی دارند برای دوخت این طرح پرده استفاده می کنند که فضا را بلندتر و وسیع تر از حد معمول خود نشان می دهد.
طرح کودکانه: این مدل پرده با طرح های کودکانه مثل شخصیت های انیمیشنی، طبیعت، چهره و غیره موجود است. بسیار مناسب برای اتاق خواب کودکان است.
در صورت تمایل مدل دلخواه را از طریق همین وبسایت مشاهده کرده و به سبد خرید خود اضافه نمایید.

نکات مهم در انتخاب پرده پانچ

_ هنگام انتخاب پرده از طرح های مناسب و رنگ های شاد برای فضاهای کوچک استفاده کنید تا فضا را دلبازتر و بزرگ تر جلوه دهد.
_ برای فضاهای بزرگ مثل اتاق پذیرایی و سالن های بزرگ از پرده هایی با رنگ های تیره و ملایم استفاده کنید تا فضا را صمیمی تر جلوه دهد.
_ سعی کنید رنگ و طرح پرده با سایر عناصر دکوراسیون هماهنگی داشته باشد.

خرید پرده پانچ‌ از مشهد پرده در شیراز

بی شک خرید پرده پانچ ظاهری آراسته و مدرن به پنجره منزل و محیط کارتان می دهد.
خرید پرده پانچ در شیراز با بهترین کیفیت از مشهد پرده به صورت اینترنتی یا تماس تلفنی امکان پذیر است و شما خریداران گرامی ساکن شیراز بدون نیاز به حضور در فروشگاه می توانید پرده پانچ مورد پسند را برای تمامی فضاها سفارش دهید.
در صورت هر گونه پرسش با شماره های درج شده تماس برقرار نمایید. مشاوران ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان در شیراز می باشند.

ارسال فوری پرده پانچ به شیراز

مشهد پرده با سال ها فعالیت صادقانه توانسته طرفداران زیادی پیدا کند و روز به روز در حال پیشرفت و تولید طرح های جدید است.
از آن لحاظ که تحویل کالا در کوتاه ترین زمان دغدغه تمامی خریداران است، فروشگاه ما همیشه انواع پرده پانچ‌ را در رنگ ها و طرح های مختلف به سراسر ایران در کوتاه ترین زمان ارسال می کند.
شما عزیزان می توانید انواع پرده پانچ در شیراز را به صورت آنلاین خریداری نمایید تا در کوتاه ترین زمان و به صورت فوری برای شما ارسال کنیم.

قیمت پرده پانچ در شیراز

قیمت پرده پانچ بستگی به عوامل مختلفی از قبیل: مدل دوخت، عرض پرده، نوع پارچه، جنس یراق آلات، انصاف فروشنده و غیره دارد.
پرده پانچ از جنس پارچه هایی مثل مخمل، مکرومه، طلاکوب، حریر، ساتن و غیره دوخته می شود که هر کدام قیمت متفاوت و به صرفه ای دارد.
قابل ذکر است که پرده های ساده قیمت مناسب تری نسبت به پرده های پانچ، طرح دار و رنگی دارند.
فروشگاه مشهد پرده همیشه سعی بر راضی نگه داشتن مشتریان دارد و تمامی پرده های دوخته شده را با قیمت رقابتی، منصفانه و تخفیف دار به فروش می رساند.
شما ساکنین عزیز شهر شیراز می توانید بدون دغدغه انواع پرده پانچ در شیراز را به صورت غیر حضوری و با نازلترین قیمت از ما خریداری نمایید و زیبایی خیره کننده ای به منزل و محیط کارتان بدهید.

جمع بندی

پرده پانچ به علت آماده سازی سریع، نصب آسان، تنوع در طرح و رنگ و قیمت بسیار مناسب از فروش زیادی برخوردار است.
این مدل پرده بسیار متنوع است و ایستایی بی نظیری دارد به همین دلیل با تمام سبک ها هماهنگ می شود و ظاهری مدرن به فضا می بخشد.
قیمت پرده پانچ بستگی به برند تولید کننده پارچه، جنس پارچه و بسیاری از موارد دیگر دارد و فروشگاه ما همیشه با کیفیت ترین پرده ها را تولید می کند تا رضایت مشتریان را جلب کند.
خرید پرده پانچ در شیراز به صورت آنلاین از مشهد پرده به ساده ترین روش ممکن امکان پذیر است و شما عزیزان با آسودگی خاطر می توانید پرده مورد نظر را سفارش دهید تا با قیمت رقابتی و کمترین سود به صورت فوری آن را برای شما عزیزان در شیراز ارسال کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *