پرده پانچ منظره طرح نمای شهر پاریس کد s-7240

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح نمای شهر پاریس کد s-7240 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح نمای شهر پاریس کد s-7240 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح شاخه گل دار کد ۶۶۱۸-s

650,000 تومان

پرده پانچ طرح گل دار کد 6618 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ طرح گل دار کد 6618 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ فانتزی طرح پروانه ها با پس زمینه رنگی کد S8899

650,000 تومان
پرده پانچ فانتزی طرح پروانه ها با پس زمینه رنگی کد S8899 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ فانتزی طرح پروانه ها با پس زمینه رنگی کد S8899 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ دخترانه طرح دختران دامن پوش و بادکنک کد S10058

650,000 تومان
پرده پانچ دخترانه طرح دختران دامن پوش و بادکنک کد S10058 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ دخترانه طرح دختران دامن پوش و بادکنک کد S10058 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح اسب تک شاخ کد s-4242

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح اسب تک شاخ کد s-4242 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح اسب تک شاخ کد s-4242 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ طرح زن و پروانه کد P544

650,000 تومان
پرده تصویری پانچ طرح زن و پروانه کد P544 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است.

پرده پانچ کودکانه طرح خرسی ماه و ستاره کد p-8038

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح خرسی ماه و ستاره کد p-8038 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح خرسی ماه و ستاره کد p-8038 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح کاشی کاری کد s-6462

650,000 تومان

پرده پانچ اسلیمی طرح کاشی کاری کد s-6462 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ اسلیمی طرح کاشی کاری کد s-6462 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ پذیرایی طرح جوکر کد s-6156

650,000 تومان

پرده پانچ پذیرایی طرح جوکر کد s-6156 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ پذیرایی طرح جوکر کد s-6156 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل های رُز کد s-6231

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل های رُز کد s-6231 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح شاخه گل های رُز کد s-6231 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ حریر رنگی با رنگ های شاد و زنده خود حس ارامش بخشی را به فضا می بخشد و این پارچه های حریر نور را به خوبی از خود عبور می دهند.

با توجه به اینکه این نوع پرده های پانچ حریر رنگی تنوع رنگ زیادی دارند بنابر این

همه ی افراد به آسانی و بدون محدودیت در انتخاب رنگ ها با توجه به سلیقه و استایل دکوراسیون خود، می توانند یکی از رنگ ها را انتخاب و استفاده کنند.

جنس پرده های پانچ حریر رنگی به دلیل لطافت و نازکی، مناسب افرادی است که دوست دارند از فضای درون دید بهتری نسبت به فضای بیرون داشته باشند.

افرادی که این نوع پرده ها را می پسندند ولی مخالف ورود نور آفتاب به فضای درون خانه هستند و نمی خواهند داخل منزل دیده شود برای محافظت از حریم خصوصی باید از آستر پرده استفاده کنند.

هر کدام از رنگ های حریر برای پرده های پانچ، باعث شفافیت نور و کنترل و تنظیم نور به داخل فضای خانه می شوند و طراحان دکوراسیون و خانم های خوش سلیقه می توانند دو رنگ یا چندین رنگ را در یک پرده با توجه به سلیقه ی خود به کار ببرند.

پرده پانچ حریر رنگی در فروشگاه مشهد پرده با بهترین جنس و بهترین کیفیت با تنوع رنگ های شیک و زیبا برای انتخاب و خرید موجود می باشند.

معرفی پرده های پانچ

پرده پانچ به کمک مواردی مانند پارچه های زیبا و با کیفیت، میل پرده ها از جنس فلز یا چوب، حلقه های فلزی یا پلاستیکی و یک سری لوازم تزئینی طراحی می شوند. این پرده ها به کمک دستگاه مخصوصی به طور منظم در لبه ی بالای پرده پانچ می شوند و با سبک جدید و زیبای خود مورد استقبال افراد زیادی قرار می گیرند.

پرده ها عنصری ثابت برای دکوراسیون خانه ها محسوب می شوند و همه ی افراد در مرحله ی اول برای تزئین و حفظ حریم خصوصی فضای منازل اقدام به انتخاب و خرید آن ها می کنند. سادگی و زیبایی پرده های پانچ باعث شده است که افراد بیشتر آن ها را بپسندند و از این اکسسوری شیک و مدرن استفاده کنند.

از پرده های پانچ برای دکوراسیون، زیباسازی و حفظ حریم خصوصی استفاده می شود و در منزل، محیط کار، سالن های آرایشی، سالن های ورزشی، بیمارستان ها، هتل ها، تالار ها و بسیاری موارد دیگر به کار می روند. این نوع پرده ها حالت ایستایی خوبی دارند و می توانند بر زیبایی دکوراسیون فضا تأثیر مثبت بگذارند.

خرید پرده پانچ حریر رنگی

خرید پرده پانچ حریر رنگی-مشهد پرده

برای خرید پرده پانچ حریر رنگی باید به یک سری المان هایی مانند  بافت پارچه حریر، کیفیت پارچه حریر، قیمت آن، رنگ مناسب برای دکوراسیون مورد نظر و… توجه شود تا پرده ای شیک انتخاب شود. خرید این نوع پرده ها، حس زیبایی و لطافت را به فضا القاء می کند.

این نوع پرده ها با بافتی نرم و لطیف همراه با طرح های جذاب می توانند گزینه ی شیک و مناسبی برای تزئین دکوراسیون خانه ها، دفاتر و دیگر فضا های مورد نظر باشند.

انواع متعددی از پرده پانچ حریر رنگی با کیفیت زیاد و قیمت های متفاوت و مناسب ارائه می شوند. خرید آن ها وقتی مقرون به صرفه است واسطه ها حذف شوند. این نوع پرده ها با رنگ های متنوع با کیفیت عالی در فروشگاه مشهد پرده موجود می باشند که در صورت تمایل به خرید پرده، می توانید محصول مورد نیاز خود را به سبد خرید اضافه کنید.

ارسال فوری این مدل پرده ها توسط فروشگاه مشهد پرده به تمام نقاط ایران به آسانی امکان پذیر می باشد.

قیمت پرده پانچ حریر رنگی

پارچه حریر رنگی مناسب پرده پانچ-مشهد پرده

قیمت پرده پانچ حریر رنگی به مقدار پارچه با هر ابعاد و اندازه ای که استفاده می شود و کیفیت پارچه ی مورد استفاده، بستگی دارد.

این مدل پرده های سبک وزن با جنس حریر نازک خود بسیار لطیف و شیک هستند و با انواع دیزایین داخلی به آسانی سازگار می شوند.

پرده پانچ حریر رنگی در فروشگاه مشهد پرده با بهترین جنس حریر، ماندگاری طولانی مدت پرده، تنوع رنگ های زیبا و بهترین کیفیت موجود هستند.

شما می توانید با مشاهده ی انواع رنگ های پرده پانچ حریر از فروشگاه آنلاین مشهد پرده اطلاعات کاملی در مورد قیمت ها به دست بیاورید و با قیمت مناسب و به صرفه آن ها را سفارش دهید تا در اسرع وقت آن ها را دریافت کنید. در صورت نیاز می توانید با شماره های موجود در این صفحه تماس تلفنی بگیرید.

پارچه حریر رنگی مناسب پرده پانچ

پارچه حریر رنگی مناسب پرده پانج دارای طرح متنوعی است و این پرده ها طراحی و بافته شده از جنس حریر هستند. پرده حریر برای تزیین دکوراسیون فضا، تنوع رنگ بالایی دارد.

رنگ های مختلف طراحی شده برای این پرده ها شامل رنگ های زیبایی همچون پرده ی حریر سفید، طوسی، آبی، زرد، قرمز، سبز، زرشکی، نارنجی، کرمی، سرمه ای، صورتی، یاسی و بسیاری رنگ های دیگر در این پارچه ها وجود دارند.

پرده ی حریر آشپزخانه، پرده حریر ساده پذیرایی، پرده حریر اتاق خواب، پرده حریر نشیمن و… از انواع پرده های سبک وزن برای زیبایی دکوراسیون هستند. افراد با هر نوع علایقی می توانند یکی از رنگ های آن را انتخاب و به فضای مورد نظر خود، حس شادابی و آرامش ببخشند.

پرده پانچ حریر سفید

پرده پانچ حریر سفید ساده از کاربردی ترین نوع پرده است و محبوبیت زیادی دارد. این رنگ به دکوراسیون جلوه ای ساده و زیبا میبخشد.

پرده پانچ حریر طوسی

پرده پانچ حریر طوسی بیشتر برای سبک کلاسیک و مدرن از آن ها استفاده می شود و قابل استفاده در سالن ها و اتاق های اصلی منازل هستند.

پرده پانچ حریر آبی

پرده پانچ حریر آبی یکی از زیباترین پرده های حریر برای دکوراسیون اتاق خواب، اتاق نشیمن و اتاق کودکان می باشد و مورد پسند افراد زیادی قرار گرفته است.

پرده پانچ حریر زرد

پرده پانچ حریر زرد با رنگی که دارد حس گرما و آرامش را ایجاد می کند و مناسب هر فضایی برای زیبایی محیط می باشد.

پرده پانچ حریر خاکستری

پرده پانچ حریر خاکستری برای افرادی مناسب و کارآمد است که مخالف ورود نور خورشید به داخل فضای خانه هستند. با توجه به رنگ آن، تابش نور خورشید به داخل خانه و محیط کاهش می یابد.

پرده پانچ حریر فیروزه ای

حس آرامش و زیبایی موجود در رنگ فیروزه ای باعث شده است که افراد از آن ها برای فضاهای مختلف استفاده کنند.

عکس پرده پانچ حریر رنگی

عکس پرده پانچ حریر رنگی-مشهد پرده

پرده پانچ حریر زیبا-مشهد پرده

عکس و تصویر تعدادی از پرده های پانچ حریر رنگی در ادامه نشان داده می شود.

ویژگی های پرده پانچ حریر رنگی

ویژگی ها و تنوع زیاد پرده پانچ حریر رنگی باعث محبوبیت این نوع پرده ها شده است. این پرده های منحصر به فرد و ناب ویژگی ها و مزیت های زیادی دارند.

برخی از مزیت و ویژگی های آن شامل موارد زیر است:

نصب آسان: به دلیل طراحی ساده ی آن به آسانی نصب می شوند؛

مقرون به صرفه بودن: به دلیل کم چین بودن آن نسبت به پرده های دیگر پارچه ی کمتری مصرف می شود و هزینه ی کمتری لازم دارد؛

شستشوی آسان: به دلیل وزن کم آن امکان شستشو و حمل آن بسیار آسان است؛

مقاوم و ماندگاری زیاد: این مدل پرده ها کیفیت بسیار بالایی دارند و برای مدت طولانی از آن ها استفاده می شود. با گذشت زمان، در معرض نور خورشید قرار گرفتن و شستشو آسیبی به آن ها وارد نمیکند؛

  • ضد چروک بودن؛
  • ظاهر زیبا؛
  • استحکام و قدرت مناسب؛
  • طراحی ساده که هیچ زمانی از مد نیفتد؛
  • قابلیت انتخاب در هر طرح و رنگی.

پرده های پانچ حریر رنگی کاربردهای زیادی دارند و برای همه ی دکوراسیون ها به راحتی استفاده می شوند مثلا از این نوع پرده ها همراه با مخمل پانچی می توان برای فضاهای اسپرت استفاده نمود و یا میتوان برای فضا های کلاسیک و یا رسمی، پرده پانچ با دیوار یا قطعات دکور خانه ست شود.

جمع بندی

در این محتوا پرده های پانچ حریر رنگی که برای تزیین دکوراسیون داخلی یکی از اجزای مهم برای القاء ظاهری آرام و زیبا به فضا می باشند، مورد بررسی قرار گرفته شدند. با نصب این نوع پرده ها فضایی زیبا با عملکرد عالی ایجاد می شود.

این مدل پرده ها دارای کیفیت زیادی بوده و قیمت مناسب و ویژگی های زیادی دارند.

فروشگاه مشهد پرده همه ی انواع به روز پرده پانچ حریر رنگی شیک و زیبای خود را بر اساس سفارش و سلیقه ی شما در کوتاه ترین زمان برای شما که در هر جای ایران ساکن باشید، ارسال می کند. در صورت تمایل می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *