پرده پانچ کودکانه طرح بچه حیوانات کد s-5211

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح بچه حیوانات کد s-5211 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح بچه حیوانات کد s-5211 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ منظره طرح نقاشی شهر پاریس کد s-2596

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح نقاشی شهر پاریس کد s-2596 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح نقاشی شهر پاریس کد s-2596 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ منظره طرح سگ و کوهستان کد p-8367

650,000 تومان

پرده پانچ منظره طرح سگ و کوهستان کد p-8367 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ منظره طرح سگ و کوهستان کد p-8367 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ مدرن طرح موی بدن پلنگ کد s8523

650,000 تومان
پرده پانچ مدرن طرح موی بدن پلنگ کد s8523 دارای دو قواره چپ و راست است که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ مدرن طرح موی بدن پلنگ کد s8523 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودک طرح کارتون آلوین کد S8073

650,000 تومان

پرده پانچ کودک طرح کارتون آلوین کد S8073 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودک طرح کارتون آلوین کد S8073 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ فانتزی طرح نت موسیقی کد S9895

650,000 تومان
پرده پانچ فانتزی طرح نت موسیقی کد S9895 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ فانتزی طرح نت موسیقی کد S9895 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ کودکانه طرح بچه خرس های بازیگوش کد s-6930

650,000 تومان

پرده پانچ کودکانه طرح بچه خرس های بازیگوش کد s-6930 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ کودکانه طرح بچه خرس های بازیگوش کد s-6930 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ گلدار طرح گل و بلبل کد s-7042

650,000 تومان

پرده پانچ گلدار طرح گل و بلبل کد s-7042 - دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است. پرده پانچ گلدار طرح گل و بلبل کد s-7042 صددرصد قابل شستشو بوده و قابل استفاده در تمام نقاط می باشد.

پرده پانچ اسلیمی طرح گل کد P560

650,000 تومان
پرده تصویری پانچ اسلیمی طرح گل کد P560 دارای دو قواره چپ و راست میباشد. که عرض هر قواره 140 سانتی متر و ارتفاع آن قابل تنظیم می باشد. این پرده دوخته شده و آماده نصب است.
مزایا و معایب پرده پانچ برای افرادی که می خواهند از این نوع پرده برای پذیرایی و اتاق خواب استفاده کنند، بسیار مهم می‌ باشد. بنابراین لازم است نکاتی که دربردارنده مزایا و معایب این نوع پرده می‌ باشند، در این مقاله معرفی شوند. شما می‌ توانید با مطالعه این مقاله، تصمیم خود را در انتخاب این نوع پرده قطعی سازید.
 

پرده پانچ چیست و مناسب کجاست؟

 
پرده پانچ جزء جدیدترین و پرکاربردترین پرده های منزل می‌ باشد که امروزه مورد توجه دکوراسیون کاران نیز قرار گرفته است. این نوع پرده از جنس پارچه های حریر، ساتن، مخمل و کتان تولید می‌ شود. طرح اصلی پارچه این نوع پرده، ساده می‌ باشد اما در نوع مدرن آن، پارچه های طرحدار و چاپی نیز مشاهده می شوند.
 
 
این پرده برای نصب، به میل پرده حلقوی چوبی یا فلزی نیاز دارد. حلقه های پلاستیکی یا فلزی در سایز مشخص در قسمت نوار پرده، پانچ شده اند که به ترتیب در داخل چوب پرده قرار می گیرند. از این رو طرح چین ملایم بر روی پارچه، بعد از نصب آن نقش می بندد.
 
این نوع از پرده ها، دارای نصب آسانی می‌ باشند و به راحتی می‌ توانند از چوب پرده جدا شوند و مورد شستشو قرار بگیرند. بیشترین عاملی که سبب افزایش تقاضای این محصول شده است، راحتی نصب و شستشوی آن می‌ باشد.
 
از این پرده برای پوشش پنجره های اتاق خواب، اتاق کار، پذیرایی و سالن و حتی آشپزخانه می‌ توان استفاده کرد. کاربرد گسترده این محصول، سبب شده است که طرح های بسیار جذابی از این پرده رونمایی شود تا رضایت متقاضیان آن ها را برانگیزد.
 
این محصول نیز مانند سایر پرده ها دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی است. با بررسی مزایا و معایب پرده پانچ به صورت جزئی، می‌ توانید انتخاب درستی را داشته باشید. در ادامه مهمترین نکات درباره مزایا و معایب پرده پانچ ارائه می‌ گردند.
 

مزایای پرده پانچ را بشناسید

 
با توجه به اینکه میزان تقاضای پرده پانچ در بازار ایران افزایش یافته است، بهتر است مزایای این محصول را معرفی کرد تا دلیل افزایش میزان خرید آن مشخص شود.
 

نصب آسان

 
میل پرده، با استفاده از دو یا چند عدد رابط به قسمت بالای پنجره وصل می‌ شود. میل پرده موردنظر، قابلیت جداسازی از اتصال دهنده ها را دارد. از این رو می‌ توان حلقه های پانچی پرده را به راحتی در داخل میل پرده قرار داد و سپس میل پرده را در جایگاه خود در بالای پنجره نصب کرد. روش آسان نصب پرده پانچ نسبت به سایر پرده ها، مورد توجه خریداران قرار گرفته است.
 

شستشوی راحت

 
شستشوی آسان این محصول یکی دیگر از عوامل افزایش میزان خرید پرده پانچ می‌ باشد. با توجه به نصب ساده و آسان این نوع پرده، در هر زمان می توان پرده را از میل پرده جدا کرد و مورد شستشو قرار داد. این پرده از چین دوزی برخوردار نیست و به علت دوخت ساده ای که دارد، به راحتی می‌ تواند مورد شستشو قرار بگیرد و در کمترین زمان اتو شود.
 

مقدار پارچه مناسب

 
 در بررسی مزایا و معایب پرده پانچ، متراژ پارچه مصرفی بسیار اهمیت دارد. در دوخت این نوع پرده، به هیچ عنوان از پیلی، چین و دوخت های تزئینی استفاده نمی شود. بنابراین عرض پارچه موردنظر مطابق با عرض پنجره می‌ باشد. از این رو نیازی به خرید پارچه با متراژ بالا برای دوخت این نوع پرده نیست و صرفه جویی بسیار عالی در هزینه خرید آن انجام می گیرد.
 
از سویی دیگر، با توجه به متراژ پایین پارچه این نوع پرده، وزن آن نسبت به سایر پرده ها کمتر می‌ باشد که از لحاظ شستشو، اتو کردن و نصب، راحتی را به وجود می آورد.
 
 

طرح تابستانی و زمستانی

 
بسیاری از پرده های پانچ دارای طرح تابستانی و زمستانی هستند. برخی از پرده های پانچ دارای ترکیب دو عدد پارچه نازک و ضخیم هستند که می‌ تواند در طول سال به صورت دو منظوره استفاده شود.
 

طرح های جذاب پرده

 
پارچه های طرحدار که برای پرده پانچ مورد استفاده قرار می گیرند، از کیفیت چاپ بسیار خوبی برخوردار هستند. از این رو طرح چاپی این پرده ها در هنگام شستشو دچار افت کیفیت نمی شود. خریداران با مدنظر قرار دادن این امر، طرح های مختلفی از این محصول را برای نصب در اتاق خواب، پذیرایی و آشپزخانه انتخاب می کنند. امروزه انتخاب طرح پرده پانچ براساس سلیقه کاری، ورزشی، هنری و کاراکتری انجام می گیرد.
 

معایب پرده پانچ

 
در کنار مزایای متعددی که برای این پرده وجود دارد، معایبی نیز به چشم می خورند که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند. از سری معایب قابل توجه این نوع پرده، جنس و کیفیت حلقه های پانچی این محصول می‌ باشد.
 
حلقه های این محصول در دو جنس پلاستیکی و فلزی به تولید رسیده اند. هرچقدر ضخامت حلقه های پلاستیکی بیشتر باشد، امکان شکستن آن کمتر است. اما از حلقه های پلاستیکی باید برای پانچ کردن پارچه های نازک مانند حریر استفاده شود تا در طول زمان تغییر حالت ندهند و شکسته نشوند.
 
حلقه های فلزی نیز در صورت ارتباط با رطوبت هوای بالا، امکان زنگ زدگی دارند. بنابراین لازم است از این حلقه ها در محیط های خشک استفاده شود.
 
 

مدل های مختلف پرده پانچی

 
مزایا و معایب پرده پانچ که در این مقاله بیان شد، فارغ از طرح و مدل این محصول می‌ باشد. بنابراین متقاضیان با انتخاب هر طرح و مدلی از این پرده، باید به نکات بیان شده در این مطلب توجه کنند و با بررسی دقیق، انتخاب خود را قطعی سازند.
 
مدل های پرده پانچ در فروشگاه مشهد پرده، بسیار متنوع می‌ باشند که انتخاب را برای متقاضیان بسیار راحت کرده اند. متقاضیان می‌ توانند با مراجعه به فروشگاه انلاین مشهد پرده، تنوع بالایی از طرح، رنگ و جنس این محصول را مشاهده نمایند و برای هر قسمت از منزل با توجه به طرح مدنظر، پرده پانچ با طرح دلخواه را انتخاب نمایند.
 

جمع بندی

 
آگاهی از مزایا و معایب پرده پانچ برای متقاضیان این محصول، باعث می‌ شود تا خرید آن با دقت زیادی صورت بگیرد. شما می‌ توانید با بهره گیری از این آگاهی، بهترین پرده پانچ را با توجه به موقعیت جغرافیایی، شرایط محیطی و دکوراسیونی منزل خود تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *