[vc_row][vc_column][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

برای مشاهده پرفروش ترین محصولات روی تصاویر زیر کلیک کنید

[/vc_column_text]

پرده زبرا (248)

پرده تصویری (1367)

پرده پانچ (3415)

پرده شید رول تصویری (666)

[/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_column_text]خرید پرده برای عید از همین حالا آغاز شد. با قرار گرفتن به نیمه دوم سال بسیاری از خانم ها کم کم به فکر تعویض پردهای خود می افتند.

پرده یکی از مهم ترین چیزهایی است که در زیبایی خانه، آشپزخانه و اتاق خواب نقش مهمی دارد به همین دلیل در این مقاله بررسی می کنیم چه نوع پرده ای را برای چه دکوراسیونی خریداری کنید.

معمولا خانم ها در زمینه توجه به محیط داخلی خانه خود به سه دسته تقسیم می شوند:

  • دسته اول کسانی هستند که سالانه پرده خود را تعویض می کنند ولی توجهی به دکوراسیون خانه ندارند. معمولا این افراد بعد از نصب پرده ها فقط به زیبایی خود پرده دقت دارند ولی توجهی به ست شدن آن با محیط داخلی ندارند؛
  • دسته دوم افرادی هستند که در زمان انتخاب پرده به فکر آن هستند که چه نوع پرده ای را انتخاب کنند که کاملا با دکوراسیون داخلی همخوانی داشته باشند، آن ها به رنگبندی ها، فرم پرده، نوع پرده و هر چیزی که باعث جذابیت بیشتر محیط داخلی می شود توجه دارند؛
  • دسته سوم هم افرادی هستند که توجهی به مد ندارند و پرده ها را سالانه با یک شستشو تمیز می کنند و دقت زیادی به سبک و دکوراسیون ندارند.

حالا اگر تا به حال جزء دسته اول و سوم بوده اید با مشاهده ست های جذاب و تصاویری که داده می شود از سبک های مختلف پرده، حتما دسته دوم را تحسین می کنید و یک بار هم شده پرده خانه را با توجه به دیزاین محیط خود می چینید.

اگر قصد خرید پرده برای عید دارید این مقاله می تواند سبک جدیدی از چیدمان را برای شما ایجاد کند و امسال عید متفاوتی داشته باشید.

قبل از این که سراغ مدل ها و سبک های مختلف ست کردن پرده برای دیزاین خانه برویم بهتر است چند نکته مهم برای ست کردن را با شما به اشتراک بگذارید که اگر قصد خرید پرده از مشهد پرده یا هر جای دیگری داشتید حتما به این نکات دقت کنید.

نکات مهم در چیدمان و انتخاب پرده و وسایل خانه

  • سعی کنید همیشه پرده و وسایل خانه را یکرنگ خریداری نکنید چون باعث خستگی چشم و یکنواختی می شود بهتر است از ترکیب رنگ ها استفاده کنید البته رنگ هایی که با هم همخوانی دارد؛
  • اگر قصد خرید پرده برای عید دارید یک نکته را باید گوش زد کنم پرده شما باید با مبل شما ست شود یعنی رنگبندی پرده باید شباهت زیادی به ترکیب رنگ مبل ها داشته باشد که زیبایی جذابی ایجاد کند. اگر مبل ندارید اشکالی ندارد ترکیب رنگ پرده را نزدیک به رنگبندی طرح های روی فرش خود انتخاب کنید؛
  • اگر می خواهید محیط خانه یا اتاق بزگتر دیده شود پرده را به صورت بلند و تا روی زمین سفارش دهید؛
  • اگر نور برای شما مهم است حتما از پردهایی با جنس حریر انتخاب کنید که نور ملایمی به محیط شما ببخشد؛
  • اگر مبل شما رنگبندی خاصی دارد یک رنگ زیبا که متناسب با مبل شما است انتخاب کنید تا توجه روی پرده شما جمع شود؛
  • می توانید پارچه های اضافه آمده از پرده خود را بگیرید و با آن کوسن مبل بدوزید که کمک زیادی به ست شدن پرده با مبل شما می کند.

 

تا این جا متوجه شدید که اگر قصد خرید پرده برای عید دارید چطور می توانید پرده را انتخاب کنید و سفارش دهید که دقیقا با دکوراسیون شما هماهنگی ایجاد شود حال می توانید درک بهتری از تصاویری که به اشتراک می گذاریم داشته باشید و بدانید که چگونه این هماهنگی ایجاد شده است. البته که اکثر خانم ها در این زمینه استاد هستند!

مدل های ست شدن پرده برای دکوراسیون داخلی

خرید پرده برای عید و ست کردن-مشهد پرده

ست پرده با مبل-مشهد پرده

ست پرده با میز ناهار خوری-مشهد پرده

ست پرده پزیرایی و خرید پرده برای عید-مشهد پرده

ست شدن پرده-مشهد پرده (1)

پرده سفید ست معکوس-مشهد پرده

خب تا این جا مشاهده کردید انواع ست پرده برای محیط های داخلی چگونه است حالا سبک های مختلف پرده را مشاهده کنید و این بار به محیط داخلی خود توجه کنید و مشخص کنید کدام مدل پرده با محیط داخلی شما هماهنگی دارد که اگر قصد خرید پرده داشته باشید بدانید که چه پرده ای برای شما مناسب است.

خوشحال می شویم در قسمت کامنت ها پرده مناسب با محیط داخلی خود را اعلام کنید شاید با اظهار نظر و گفتمان در کامنت ها به نتیجه بهتری نیز برسید.

مدل های مختلف پرده پانچ مناسب ست کردن

مدل های مختلف پرده پانچ مناسب ست کردن-مشهد پرده (1)

ست پرده پانچ-مشهد پرده (1)

خرید پرده پانچ برای عید-مشهد پرده (1)

پرده پانچ رنگبندی مناسب ست-مشهد پرده (1)

اگر تصمیم به خرید پرده پانچ گرفتید حتما به صفحه مربوط به آن مراجعه کنید و از هزاران مدل پرده پانچ دیدن کنید.

مدل های مختلف پرده حریر مناسب ست کردن

پرده حریر مناسب ست-مشهد پرده (1)

پرده حریر پذیرایی-مشهد پرده

پرده حریر پتینه مناسب ست-مشهد پرده (1)

پرده حریر دو طرح ست-مشهد پرده (2)

در صورتی که تمایل به خرید پرده حریر دارید از صدها مدل پرده حریر مشهد پرده دیدن کنید.

مدل های مختلف پرده زبرا مناسب ست کردن

پرده زبرا چاپی مناسب ست-مشهد پرده (1)

پرده زبرا مناسب ست-مشهد پرده (1)

خرید پرده برای عید از نوع زبرا-مشهد پرده (1)

پرده زبرا برج ایفل مناسب ست-مشهد پرده (1)

نتیجه گیری

ما در این مقاله سعی کردیم خرید پرده برای عید را آسان کنیم تا بتوانید سال جدید را با دکوراسیون داخلی جدید آغاز کنید. سبک های پرده و مدل های مختلف ست کردن پرده را در این جا آموزش دادیم.

لطفا شما هم در قسمت نظرات به ما بگویید که چگونه محیط داخلی خود را ست می کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *