آلبوم قاب و کتیبه پرده

آموزش اندازه گیری قاب و کتیبه پرده؟

از قاب و کتیبه پرده چه می دانید؟
آیا می خواهید قاب و کتیبه پرده مورد دلخواه خود را خریداری کنید اما نحوه ی اندازه گیری آن را نمی دانید؟
یکی از دغدغه های مشتریان و خریدارانی که می خواهند قاب یا کتیبه مورد دلخواه خود را خریداری کنند. نحوه ی اندازه گیری درست و دقیق محل مورد نظر آن ها برای نصب قاب و کتیبه ای است. که برای زینت بخشیدن و زیباتر نشان دادن پرده هایشان خریداری کرده اند. یکی از خدمات بی شائبه ی فروشگاه اینترنتی مشهد پرده، آموزش روش های صحیح اندازه گیری جهت نصب قاب و کتیبه پرده های خریداری ما می باشد. شما خریداران عزیز می توانید با مراجعه به سایت این فروشگاه معتبر ابهامات خود را در این باره رفع نمایید.

اندازه گیری قاب و کتیبه پرده چگونه است؟

جهت اندازه گیری صحیح قاب و کتیبه پرده، در مرحله اول باید به طور دقیق و واضح پنجره های خود را که می خواهید قاب و کتیبه پرده را در بالای آن نصب نمایید. را اندازه گیری کنید تا اطلاعات کافی درباره ابعاد و اندازه پنجره ها در دست داشته. تا بتوانید بر حسب همان اندازه ها قاب و کتیبه مورد دلخواه خود را نیز با همان اندازه خریداری نمایید.

روش های اندازه گیری ابعاد پنجره جهت خرید قاب و کتیبه پرده

یکی از حساس ترین قسمت های خدمات عرضه و فروش قاب و کتیبه پرده در تمامی فروشگاه ها به ویژه فروشگاه مشهد پرده، قسمت اندازه گیری آن است. زیرا آنچه که به رضایت مشتریان در مرحله ی آخر می رسد منوط به همین مرحله اندازه گیری می باشد. پس باید قسمت اندازه گیری پنجره ها اصولی و دقیق انجام شوند. به هنگام اندازه گیری پنجره ها جهت نصب قاب و کتیبه پرده، باید مواردی در نظر گرفته شود. از جمله:
قاب و کتیبه پرده تا چه میزان قسمت بالای پرده و حتی پنجره را بپوشاند.
قاب و کتیبه پرده بر روی دیوار نصب شود یا سقف.

اندازه گیری قاب و کتیبه پرده

از آن جایی که قاب و کتیبه پرده معمولا در قسمت بالایی پنجره ها نصب می شود و تا حدودی قسمت های بالایی پرده ها را نیز می پوشاند. اندازه گیری ابعاد پنجره ها به صورت روکار صورت می گیرد. به هنگام اندازه گیری دقیق این ابعاد باید موارد زیر را یادداشت نمایید:
اندازه قاب و کتیبه پرده برابر است با اندازه عرض پنجره به اضافه اندازه دلخواه. این بدان معنا است که بهتر است عرض قاب و کتیبه پرده از عرض پنجره و پرده های شما به مقدار کمی بیشتر باشد.

نصب قاب و کتیبه پرده چگونه است؟

پس از آن که ابعاد پنجره را جهت تعین میزان صحیح ابعاد کتیبه و قاب پرده اندازه گیری نمودید. و آن را به فروشگاه معتبری مانند فروشگاه مشهد پرده اطلاع دادید. آن ها با در دست داشتن اندازه های تعین شده به وسیله ی ابزار های مطمئن و مورد نیاز برش قاب و کتیبه پرده. مانند دستگاه های برش تمام اتوماتیک، قاب و کتیبه ی مورد نیاز شما را به صورت دقیق و استانداردی برش خواهند زد.

روش های نصب قاب و کتیبه پرده

پس از برش قاب و کتیبه پرده نوبت به مرحله ی نصب آن ها بر بالای پرده های انتخابی شما می رسد. در این مرحله شما، تعین کننده ی نحوه ی نصب قاب و کتیبه پرده هستید. چرا که قاب و کتیبه به دو روش قابل نصب می باشند

  • نصب قاب و کتیبه پرده بر روی دیوار
  • نصب قاب و کتیبه پرده بر روی سقف

خدمات نصب قاب و کتیبه پرده

از دیگر خدماتی که فروشگاه اینترنتی مشهد پرده به نحو احسن انجام می دهد. نصب قاب و کتیبه پرده های مورد دلخواه خریداری شده شما مشتریان عزیز می باشد. پس از تعین روش های نصب، قاب و کتیبه برش داده شده را بر بالای پرده به همان اندازه و در همان محل تعین شده نصب می شوند. معمولا قبل از نصب قاب و کتیبه پرده، محل مورد نظر جهت نصب علامت گذاری می شود. سپس به وسیله مته و دریل، آن محل برش داده می شود تا با استفاده از ابزار هایی مانند پیچ و روپلاک و چسپ های محکم و مخصوص، قاب و کتیبه پرده مورد دلخواه شما به آسانی نصب شود.

ابزار های مورد نیاز به هنگام نصب قاب و کتیبه پرده کدام می باشند؟

  1. متر
  2. مته
  3. درل
  4. چسپ
  5. پیچ و روپلاک
  6. دستگاه تمام اتوماتیک برش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *