مقالات

آموزش شستشوی انواع پرده

آموزش شستشوی انواع پرده

یکی از سوالات اصلی که خریداران انواع مختلف پرده، اعم از پرده های پارچه ای، زبرا، کرکره ای، پلیسه و یا هر نوع پرده ی دیگر که از فروشندگان آن می پرسند، راهنمایی شست و شوی کامل پرده می باشد بدون آن که آسیبی به زیبایی و کیفیت طرح های آن وارد شود. ممکن است سوال شما عزیزان نیز باشد این که انواع پرده های مختلف خود را چگونه بشوییم؟

آموزش دوخت انواع پرده

آموزش دوخت انواع پرده

دوخت انواع پرده یکی از زیباترین و جذاب ترین کارهای هنری است که بسیاری از بانوان و حتی آقایان نیز مایل به یادگیری آن هستند و از آموزش های گام به گام آن نهایت لذت را می برند. این روزها آموزش دوخت پرده ها در انواع مدل ها و طرح های مدرن و کلاسیک و... در میان مردم بسیار رایج شده است .

آموزش اندازه گیری و نصب پرده زبرا

آموزش اندازه گیری و نصب پرده زبرا

یکی از دغدغه های خریداران مشتاق مدل های متنوع پرده های زیبا و جدید زبرا برای نقاط مختلف منزل و یا محیط کار خود، عدم هماهنگی و نامیزان بودن پرده با ابعاد پنجره های آنان است.

آموزش اندازه گیری و نصب قاب و کتیبه پرده

آموزش اندازه گیری و نصب قاب و کتیبه پرده

از قاب و کتیبه پرده چه می دانید؟ آیا می خواهید قاب و کتیبه پرده مورد دلخواه خود را خریداری کنید اما نحوه ی اندازه گیری آن را نمی دانید؟ یکی از دغدغه های مشتریان و خریدارانی که می خواهند قاب یا کتیبه مورد دلخواه خود را خریداری کنند، نحوه ی اندازه گیری درست و دقیق محل مورد نظر آن ها برای نصب قاب و کتیبه ای است.