امروز سعی کردیم که تو این مطلب به مفهوم ساده ای از قوانین فنگ شویی بپردازیم. این دانشی که امروز بیشتر باهاش آشنا می شید ممکنه روی سلامت، روابط عاطفی، وضع مالی و کسب و کارتون خیلی تاثیرگذار باشه.

فرمول ها و قوانین فنگ شویی در ابتدا سری و محرمانه فقط بین پادشاه ها رد و بدل می شد. قانون های معروف به فنگ شویی بیشتر برای فضا و مکان ها کاربرد دارن.

 

مفهوم فنگ شویی چیست؟

احتمالا شما هم خیلی عبارت فنگ شویی رو شنیده باشید ولی اطلاع کامل و دقیقی راجع بهش کسب نکرده باشین یا اصلا اطلاعات براتون ساده و قابل فهم نبوده باشه اما امروز سعی کردیم که تو این مطلب به مفهوم ساده ای از قوانین فنگ شویی بپردازیم و بدونیم که چرا برای بعضی از مردم اینقدر مهمه که این قوانین رو رعایت کنن. پس حتما تا آخر همراه باشید و نظرات تون رو برامون کامنت کنید.

 

قوانین فنگ شویی:

فنگ شویی تو زبان چینی به دو کلمه ی باد و آب معنی میشه. تو گذشته های دور قوانین فنگ شویی مورد بررسی قرار گرفت تا با کمک عوامل ساده ای که قراره رعایت بشه به یه سری تغییرات مثبت و خوش یمن رسید. این دانشی که امروز بیشتر باهاش آشنا می شید ممکنه روی سلامت، روابط عاطفی، وضع مالی و کسب و کارتون خیلی تاثیرگذار باشه.

تاریخ فنگ شویی:

یه نظریه ای وجود داره که میگه فنگ شویی توسط فردی به اسم (فو-هسی) پایه گذاری شده؛ فو هسی که از خراب شدن خونه و محل زندگی خودش و همسایه هاش توسط سیلاب های ممتد رودخونه خسته شده بود، یه سری تغییرات توی مسیر عبوری آب به وجود آورد و همه رو نجات داد؛ بعد از این کار فو هسی هم برای مردم هم برای پادشاه حاکم بر چین، به فردی محبوب تبدیل شد.

فرمول ها و قوانین فنگ شویی در ابتدا سری و محرمانه فقط بین پادشاه ها رد و بدل می شد اما به مرور زمان حاکمیت اون رو عمومی کرد و همه ی مردم حتی خارج از چین هم از قوانین فنگشویی اطلاع پیدا کرده بودن.

دستورات قوانین فنگ شویی:

گستردگی قوانین فنگ شویی از دکوراسیون و چیدمان خونه تا به موضوعاتی مثل لباس پوشیدن و طرز خوابیدن و آرایش کردن و… هم راه پیدا کرد؛ به مرور زمان برای خیلی از افراد جامعه مهم شد که لباس مناسب چی بخرن، چجوری از طبیعت برای آرایش درست الهام بگیرن و یا با کمک اون به کارشون رونق ببخشن.

از مهم ترین نکته هایی که شاید اشتباه بشه در موردش اینه که قانون های معروف به فنگ شویی بیشتر برای فضا و مکان ها کاربرد دارن نه شخص و انسان.

یکی از دستورات این موضوعی که الان داریم بهش می پردازیم خارج کردن وسایل اضافه است. به زبون ساده تر انباشتگی ها رو از توی خونه، محل کار یا هر جای دیگه ای که توش زندگی می کنیم، باید بیرون بندازیم و خودمونو از شرشون خلاص کنیم.

جذابیت دانستن قوانین:

قوانین فنگشویی رو اگر مطالعه کنید به قدری جالب و جذاب هستن که تو نگاه اول همتون رو شوکه می کنن. کلی مسائل ساده که برای ما بی اهمیت جلوه می کنن توسط این قوانین مورد نقد و بررسی قرار می گیرن و بعد از دونستن کلی غافلگیر می شین.

اولین سوالی که باید جوابش رو به خودتون بدید اینه که برای یه سری تغییرات کوچیک اما ورود انرژی های بزرگ آماده هستید؟ پس حتما به مطالب بعدی ما در مشهد پرده رجوع کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *