مشاوره تلفنی خرید پرده و دکوراسیون:

تصمیم گیری برای خرید پرده خیلی سخته. به نسبت خرید وسایل  خورده ریز دیگه هزینه ی بیشتری میبره، تند و تند نمیشه تغییرش داد و تو همون نگاه اول هم کلی به چشم میاد و دیده میشه.
پوششی که جلوی پنجره ها قرار میگیره خیلی مهمه. برای همین هم باید دقت کنید که چه پرده ای رو برای نصب انتخاب می کنیم. ما تصمیم گرفتیم برای راحتی کار شما خدمات مشاوره تلفنی خرید پرده و دکوراسیون رو تو لیست خدماتی که ارائه میدیم بذاریم.
عموما برای سالن های بزرگ پرده های زینتی قشنگ تر میشه برای اتاق خواب پرده هایی که ساده ترن. اما این یک نگاه ثابت و غیر قابل تغییر نیست. خیلی وقتا سلیقه ی مشتری ها این رویه ی تکراری رو نمی پسنده بنابراین دلشون میخواد از پرده های دیگه استفاده کنن. ما مشتاقانه منتظر تلفن شما هستیم تا با تخصص و تجربه ای که داریم به شما تو انتخابتون بیشتر کمک کنیم.

خرید آنلاین و حضوری پرده و دکوراسیون

تو فروشگاه ما شما عزیزان می تونید به دو روش خرید آنلاین یا حضوری پرده و دکوراسیون داشته باشید.
مزیت ما نسبت به بقیه داشتن مشاورانیه که سال ها تو این راه تجربه کسب کردن و تو مدت زمان خیلی کم میتونن کمک تون کنن که چه چیزی رو انتخاب کنید. وقت شما برای ما خیلی گران بهاست. پس به هیچ عنوان قصد اتلاف وقت شما رو نداریم و تمام سعی مون رو میکنیم که شما بهترین خرید رو داشته باشین.

مشاوره حضوری خرید پرده و دکوراسیون:

اگر قدم رنجه کردید و به فروشگاه ما اومدید تا از نزدیک با ما و محصولاتمون آشنا بشید باید به اطلاعتون برسونیم که مشاوران با حوصله ما به شما مشاوره حضوری خرید پرده و دکوراسیون میدن. این کار برای رضایت بیشتر شما صورت می گیره و ما دلمون می خواد وقتی از فروشگاه ما بیرون رفتید از انتخابتون راضی باشید. توجه داشته باشید که پنجره ها مهم ترین عضو یک خونه حساب میشن پس لباسی هم که به تنشون می کنید باید مناسب شون باشه.
البته که ما تنها در خرید و انتخاب پرده مشاوره نمیدیم. شما می تونید برای هر محصولی که در فروشگاه موجوده از جمله قاب و کتیبه پرده ، دیوارپوش و کفپوش از مشاوران متخصص فروشگاه کمک بگیرید.

اگر هم از شهر های دیگه به فروشگاه ما اعتماد کردید یا فرصت خرید حضوری ندارید اصلا نگران نباشید با کمک مشاوره تلفنی خرید پرده و دکوراسیون به راحتی از توی خونتون با مشاوران ما صحبت کنید، به یک نقطه نظر مشترک برسید و بعد خرید خودتون رو نهایی کنید.