تعمیر و شستشوی پرده در خانه:

با اینکه ما همیشه توصیه میکنیم خدمات شستشوی پرده رو از ابتدا به افراد متخصص بسپارید ولی زمانی رو هم در نظر میگیریم که شما به هر علتی در مضیقه هستید و نمی تونید از خدمات ما استفاده کنید. پس با گروهمون مشورت کردیم که مناسب ترین راه برای تعمیر و شستشوی پرده تو محیط خونه رو اینجا براتون قرار بدیم.

شستشوی پرده، سخت اما ممکن:

در ابتدا از شستشوی پرده های ساده شروع می کنیم. در هنگام بیرون آوردن پرده باید دقت کنید که بافت پارچه خراب نشه و آسیبی بهش نرسه. بعد از پایین آوردن، یکی یکی گیره های آن را در بیارید و در جایی مشخص قرار بدید که گم نشن. می تونید جای گیره ها رو علامت گذاری کنید که بعدا اونها رو توی جای خودشون قرار بدید. بعد از گذاشتن پرده داخل لباسشویی اینبار به جای پودر لباسشویی از پودر صابون استفاده کنید. پودر صابون خوب کف میکنه، تو تمیزی پرده هاتون خوب عمل می کنه و بعد از شستشوی پرده های خونه از جمله جنس حریر، کمتر چروک بر میداره.
اگر پرده ای که می خواین بشورینش از جنس تور هست بهتره که از همون ابتدا با آب سرد آبکشی بشن تا گرد و غبارشون شسته بشه؛ بعد میتونید اون ها رو توی دست با مقداری نمک و جوش شیرین بشورید. یا حتما برای شستنش تو ماشین لباسشویی از پودر مخصوص ماشین استفاده کنید.
اکیدا توصیه می کنیم که از سفید کننده برای پرده های توری استفاده نکنید. این مواد باعث چرک تاب شدن پرده تون میشه.
در پایان ممکن است پرده ها الکتریسیته ی ساکن داشته باشن، یکی از بهترین کارها برای دفع الکتریسیته استفاده از مایع نرم کننده لباسه، که علاوه بر اون پرده ها رو هم خوشبو می کنه.

شستشوی پرده در منزل

شستشوی پرده زبرا دو حالت داره، یا پرده باز میشه یا همون طور ثابت بهش رسیدگی میشه. اما چون نصب دوباره شون سخت و خطرناکه افراد متخصص ما پیشنهاد میدن که اونها رو با دقت و بدون باز کردن بشورید.
باید بهتون بگیم که قبل از هر کاری با جارو برقی گرد و غبار روی پرده رو جارو کنید. برای مرحله بعدی یک دستمال کاملا تمیز مرطوب و مقداری محلول شوینده نیاز دارید. دستمال تمیز مرطوب را به شوینده آغشته کنید سپس با دقت اون رو به روی پرده بکشید. تذکر میدیم که اگر دستمال تون کثیف شد حتما از دستمال دیگه ای استفاده کنید.
• دستمال باید مرطوب باشد اما نباید از اون آب بچکه.
• مشتریان عزیز برای شستشوی پرده هایی که ادوات برقی دارن حتما با یکی از متخصصین ما مشورت کنند.

تعمیرات پرده:

هر پرده ای بعد از گذشت مدتی ممکنه دچار آسیب دیدگی بشه یا لوازم های جانبی دچار مشکل بشن و نیاز به تعمیرات پرده داشته باشه. اگر آسیب پرده نقصی از طرف کارکنان ما باشه بر اساس تضمینی که به شما میدیم بدون دریافت هیچ هزینه ی اضافی اونو براتون تعمیر می کنیم.
اگر هم درطول استفاده بر اثر صدمات فیزیکی، به تعمیرات پرده نیاز داشته باشه کافیه با ما تماس بگیرید. چون مشتری های وفادار خودمون رو می شناسیم پس خیالتون راحت باشه که با کمترین هزینه ممکن مشکلتون رو رفع می کنیم.

خدمات فروشگاه مشهد پرده

اگر مشتریان فروشگاه مشهد پرده پس از نصب، با پرده های خود دچار مشکل شوند، می توانند با ما در تماس باشند.
چنانچه ایراد پیش آمده ناشی از ایراد در تولید فروشگاه مشهد پرده بوده باشد، در مدت زمان یکساله ی گارانتی محصولات، فروشگاه مشهد پرده تمام مشکلات را برای شما بدون هزینه اضافی برطرف خواهد کرد.
چنانچه این ایراد ناشی از صدمه های فیزیکی به قطعات بوده باشد، باز هم فروشگاه مشهد پرده در کنار شما خواهد بود تا با کمترین هزینه ممکن پرده ی شما به حالت اول باز گردد.

در صورتیکه سوال و یا مشکلی در مورد نحوه اندازه گیری پرده داشتید، با ما تماس بگیرید.